arama

En Sonunda Diablo 3, Nintendo Switch’de Oynanmaya Başlayacak

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Alperen Alperen

En Sonunda Diablo 3, Nintendo Switch’de Oynanmaya Başlayacak

Uzun bir zamandır konuşulan ve Nintendo Switch – Diablo 3 buluşması nihayet gerçeklik kazanıyor.

Mart ayının başında Blizzard’tan sızan haberler neticesinde Diablo 3 isimli oyunun Nintendo Switch’de oynanabileceği söyleniyordu. Fakat Blizzard’ın üst düzey yetkilileri ve Diablo’nun geliştirici yapmış olduğu açıklamalarda konu ile alakalı demeçlere yer verilmiyordu. Blizzard’ın sözcüsüne konuyla ilgili soru yönetildiğinde ise ‘’Şimdilik böyle bir planımız bulunmuyor fakat ileride mümkün olabilir’’ diye belirtmişti.

Ancak her zaman olduğu gibi yine teknoloji dünyasında sıkça rastlanan bir olaya dönüştü. Blizzard’ın sözcüsü, olayın rehavetiyle yapmış olduğu açıklamalar, farklı şekillere dönüştü.

Şirkete yakın kişilerin iddialarına göre ‘’Rise of the Necromancer ile Diablo 3: Reaper of Souls’’ genişleme paketlerinin 2018’in 6. ayından sonra Nintendo Switch kullanıcılarına sunulacak.

Blizzard’ın sözcüsü, bu iddialara cevap vermedi. Bu hareketi, birçok kişi tarafından iddiaların doğru olduğu şeklinde yorumlandı. Nintendo Switch kullanıcıları, çok yakın bir zamanda Diablo ve köleleriyle beraber doyasıya bir savaş keyfi yaşayacak.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan God of War Teması ile Birlikte Playstation 4 Pro Duyuruldu! başlıklı makalemizde god of war, iskandinav mitolojisi ve playstation 4 pro hakkında bilgiler verilmektedir.