70 TL Değerindeki Hacknet Deluxe Kısa Süreliğine Ücretsiz

Oyun portalları son dönemlerde kullanıcılarına avantajlı fırsatlar sunuyor. Birçoğu oyunlarda indirim uygularken, bazıları ise direkt olarak oyunları oyuncularına ücretsiz olarak sunuyor. Bunlardan biri olan Humble Bundle oyuncularına yönelik harika fırsatlar sunuyor. Her hafta belirli oyunlar ücretsiz olarak oyuncularına sunan marka, ek olarak popüler oyunları da indirimli olarak veya bağış sistemi doğrultusunda oyuncularına sunuyor. İlgili isme ait ücretsiz olarak sunulan oyun ise herkesin merak etmekte olduğu Hacknet – Deluxe oyunu oldu. 2015 yılının Ağustos ayında piyasaya sürülen oyun kendi marka çatısı altında rekora doğru koştu. Beklenenden daha çok bir satış sayısına ulaşan oyun, günümüzde ücretsiz olarak sunulmaya başlandı.

Hacknet – Deluxe 48 Saatliğine Ücretsiz

Şuanda son saatlerini yaşayan ücretsiz indirme imkanından faydalanarak oyuna 70 TL vermektense bedavaya getirebilirsiniz. Site üzerinden satın alınmak üzere normal fiyatı 70 TL olarak belirlenmişti. Şuanda halen ücretsiz olan oyunu bedavaya alabilirsiniz. Geçerlilik süresi boyunca bu kampanya dahilinde herhangi bir ek ücret dahi ödemeden oyuna direkt sahip olmak mümkün. Öte yandan oyunun Steam fiyatı, Humble Bundle’ye göre daha farklı bir boyutta olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Bilgisayar ortamı için hazırlanmış olan ve ücretsiz olarak kısa süreliğine dağıtılan oyun tamamen terminal bir tabana sahip olmaktadır. Sürükleyici bir hackleme oyunu kapsamında yer alan bu serüvene sizlerde katılabilirsiniz. Hacker simülasyonu olarak piyasaya sürülen bu oyun ilk piyasaya çıktığı vakit oldukça yankı uyandırmıştı. Windows işletim sistemlerinde rahatlıkla oynanılabilinen oyun, aynı zamnda Mac OS ve Linux platformlarında da etkin olarak oynanılabiliniyor.

 

Bir önceki yazımız olan PUBG Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*