ARK Survival Evolved Mobil Çıkıyor! Resmi Olarak Açıklandı!

ARK Survival Evolved Mobil Çıkıyor! Resmi Olarak Açıklandı!

Oyun severler tarafından en sevilen ve beğenilen hayatta kalma oyunlarından biri olan ‘’ARK Survival Evolved’’ mobil cihazlara da çıkıyor.

ARK ilk kez 2015 yılında Xbox One ve Steam’de erken erişim olarak piyasaya sürüldü. 2017 yılına kadar hemen hemen tüm platformlarda oynanabilir haldeydi. ARK, dinozorların yaşam sürdüğü devasa bir dünyada geçiyor. Oyuncuları, silah ve üslerle donatıp, dinozorları evcilleştirebileceğiniz ve bir kabile içerisinde öteki oyuncular ile toplanıp hayatta kalabilmek için taktik geliştirebileceğiniz bir hayatta kalma oyunu.

iOS işletim sistemi cihazlar için beta test davetlerine başlandı. ARK Survival Evolved’in resmi internet sayfasına girerek beta için kayıt olabilirsiniz.

ARK Survival Evolved, orijinal sürümünden daha farklı olacak. Oynanış hızı ve arayüzde gözle görülür değişiklikler yapılmış. Oyunun yapımcılığını üstlenen ‘’War Drum Studios’’, ARK Survival Evolved’in iOS işletim sistemine sahip telefon ya da tabletler için yaklaşık 2 GB’lık bir indirme alanına gerek duyduğu ve iPhone 7 ve üstü modellerde 30 FPS ile oynanabileceğini açıkladı.

 

 

Bir önceki yazımız olan Sonic The Hedgehog Kanalında Paylaşılan Bir Video Ortalığı Ayağa Kaldırdı! başlıklı makalemizde boom tv, hedgehog ve reboot hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*