Asphalt 8: Airborne Güncellendi!

Asphalt 8: Airborne Güncellendi!

Gameloft ile iş birliği yapan Fall Out Boy, piyasaya yeni çıkardığı ‘’M A N I A’’ adındaki albümünü Asphalt 8: Airborne’un yeni güncellemesi ile çıkaracak.

 

Gameloft, birçok alanda ödül almış oyunu olan Asphalt 8: Airborne için 25. güncellemesini çıkarmak için gün sayıyor. Gameloft, UniversalMusic Group’a bağlı olan Island Records’un popüler rock gruplarından biri olan Fall Out Boy ile ortaklık kurdu. Yapılan bu ortaklık anlaşmasını büyük bir gurur ile basınla paylaştı.

Piyasaya çıktığı 2013 senesinden beri, yaklaşık 350 milyon kez indirilme rakamına ulaşan Asphalt 8: Airborne, yarış oyunlarının çizgisini tablet ve akıllı telefonlar üzerinde belirlemeye devam ediyor.

Asphalt tarihi boyunca bir ilk yaşanacak. Hikâye modu ile oyuncuların özellikle Fall Out Boy’un evrenini keşif etmeleri sağlanacak. Hikâye modu önümüzdeki güncellemede aktifleştirilecek. Ayrıca gelecek olan bu yeni güncelleme ile birlikle 20 şanslı kişi, Fall Out Boy’un yeni çıkardığı albümünü, imzalanmış bir şekilde alacak.

Asphalt 8: Airborne’u Microsoft Store, Google Play ve App Store’dan indirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan En Doğru Yöntemlerle PUBG FPS Arttırma (Etkili Çözüm) başlıklı makalemizde Pubg fps ve Pubg Fps Arttırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*