Battlefield 5 İlk Trailer’ı Ve Çıkış Tarihi Yayınlandı!

Battlefield 5 İlk Trailer’ı Ve Çıkış Tarihi Yayınlandı!

EA Games’in en güzel oyunlarından olan Battlefield’in 5. serisi çıkış tarihi ve ilk trailer’ı yayınlandı! Oyun 19 ekimde satışa sunulacak ancak şimdiden oynamak isterseniz (erken erişim)  59.99 Euro ödeme yaparak yaklaşık 335 TL erken erişim fırsatı yakalayabiliyorsunuz.

Battlefield 5 Nasıl Peki?

Oyun içinde ilk defa kadın askerlerin savaştığını ve tıpkı bizim şeklinde savaşın içinde hertafa koşturarak görevleri yerine getirmemiz için yardımcı olduğunu görüyoruz. Dünya savaşları’nı mevzu alan Battlefield’da bayan (kadın) askerlerin bulunması kafa karışıklığına azda olsa sebep oldu.Aşağıdaki traileri izlediğiniz süre gene buram buram savaş kokusunu alabiliyor, her anı aksiyon dolu detaylar görebiliyorsunuz.

Birazda olsa gelişen silah detayları, uçaklar ve grafik motorları bu sayede bizlere oyunun içerisindeymiş gibi hissetiriyor. Ancak bir oyunun grafiği ne kadar iyi olursa olsun, bildiğiniz gibi ki öykü çok önemli. O yüzden Battlefield 5’te şuan için hikayenin iyi mi ve nerede geçeceği konusunda data yok.

Battlefield 5 Trailer Yayınlandı

Evet traileri izlediniz ve düşüncelerinizi merak ediyorum. Videodaki Like ve Disslike sayısına baktığımızda oyun severler kararsız kalmış şeklinde görünüyor.Şuanda ben yazarken yaklaşık 165B like 135B dislike gözüküyor. Hemen hemen detaylar tam gün yüzüne çıkmış olmasa da, EA oyunu hazırlamış ve 19 Ekim’de piyasaya sunmak üzere tarih vermiş. Heyecanla bekliyoruz.

Battlefield 5 Fiyatı Ne Kadar?

Origins üzerinden şuanda erken erişimile Battlefield 5’i satın alabiliyorsunuz. Standart sürüm 59.99 Euro’dan satılırken, şuan ki kur ile 335 TL yapıyor. DeLuxe Edition satın aldığınızda ise 79.99 Euro ödemek zorunda kalıyorsunuz. Bu da Türk Lirası ile 440 TL ediyor.

Battlefield 5 Wallpaper

battlefield-5-wallpaper
battlefield-5-wallpaper
battlefield-5-wallpaper
battlefield-5-wallpaper
battlefield-5-wallpaper
battlefield-5-wallpaper
battlefield-5-wallpaper
battlefield-5-wallpaper

 

Bir önceki yazımız olan Operatörlerin Ramazan Kampanyaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*