Battlefield V Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Dün itibariyle duyurulmasının ardından beğenilme noktasında kitlesini adeta ikiye bölen Battlefield V in sistem gereksinimleri açıklandı.

Konsol kullanıcılarının tek yapması gereken 19 Ekim tarihini beklemek ancak PC kullanıcıları için durum hiç de öyle değil. Çünkü her bilgisayarın donanımı aynı olmadığı için kullanıcılar bu oyunu oynayıp oynayamayacaklarını bilmek için Battlefield V için yayınlanan minimum sistem gereksinimlerini kendi sistemleriyle karşılaştırmaları gerekiyor.

Battlefield V Minimum Sistem Gereksinimleri

Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10 (64 Bit)
AMD FX-6350 veya Core i5 6600K
8GB RAM
AMD Radeon HD 7850 2GB veya NVidia GeForce GTX 660 2GB
50 GB Sistem Alanı

Minimum sistem özelliklerini incelediğimizde gayet ortalama sistemler için tasarlandığını görmekteyiz ancak yapım ekibinin optimizayson üzerinde ne kadar durduğu da önemli bir etken. Çünkü PlayStation 4 gibi 5 yıldır piyasada bulunan bir konsolun God of War gibi üstün grafiklere sahip bir oyunu oldukça akıcı bir şekilde oynatmasını donanıma bağlamak imkansız.

Oyunu bekleyenlerin bir kısmı tanıtım videosunu beğenmese de tanıtım filmini beğenenlerin sayısı bir hayli fazla. Oyun hakkında daha detaylı bilgiyi ilerleyen günlerde paylaşmaya devam edeceğiz, bizi takip etmeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan PUBG İçin En İyi Performans Ayarları başlıklı makalemizde PUBG İçin En İyi Performans Ayarları ve pubg performans ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*