Bedava İnternet Kampanyaları 2020

TurkcellVodafone ve Turk Telekom mobil operatörlerinin 2020 güncel internet kampanyaları ve hediye internetleri.

2020 senesinin gelmesi ile birlikte Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell operatör şirketleri aboneleri için bir çok kampanyaya imza attı. Aboneler tarafından büyük bir ilgi ile takip edilen bu kampanyalar müşterileri memnun etmenin yanı sıra kendi firmalarına abone çekmek amacıyla da hazırlanmaktadır. Günümüzde gerçekleşen internet ihtiyacı sonucunda aboneler bu tür kampanyalara yoğun bir ilgi göstererek bedava internet kazanmaya çalışmaktadır.

Günümüzün hemen her yerinde internet kullanımı oldukça artış gösterdi. Hatta işyerlerinin olmazsa olmazı haline geldi. En basitinden hastaneye dahi gitsek hastanelerde bile temel işlemler internet ve bilgisayar aracılığı ile yapılıyor. Ülkemizin durumu bu şekilde olunca operatörler tarafından da yapılan kampanyalar bitmiyor. Geçen kampanyaları yerini ise yenileri dolduruyor. Üç operatör şirketi de bu konuda oldukça cömert davranmakta.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom tarafından yapılan özel paketler günlük, haftalık ya da aylık çeşitleri ile abonelerini karşılamamaktadır. Faturalı veya faturasız hat kullanıcıları için özel olarak sunulan bu kampanyalar geçici süreye sahip olmakta olup süresi bittiğinde ücretlendirme yapılır.

1. Türk Telekom firmasına ait olan online işlemler uygulaması üzerinden kullanılan sil süpür oyunu ile Haftalık olarak internet kazanma imkanı sunulmaktadır.

2. Gençler tarafından sosyal medyada zaman geçirmek en çok sevilen faaliyetlerden birisidir. Türk Telekom tarafından sunulan Selfy uygulaması ile birlikte akşam 9 ile sabah 9 Arasında tüm gençlere bedava internet imkanı sunuluyor. Bu özellikten yararlanmak için Gece yazıp 4545’e SMS yollanması gerekmektedir.

3. Türk Telekom tarafından 4.5 G 30 GB hediye internet kampanyası ile kolay bir şekilde hediye internet alınmaktadır. Kullandığınız hat eğer 3 G ise 4.5 G olarak geçilirse 30 GB internet sunulmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler dilerse Türk Telekom şubesine girebilir ya da SMS üzerinden 4.5 G 30 GB yazıp 5555’E SMS atabilir.

4. Türk Telekom tarafından sunulan popüler kampanyalardan birisi ise son zamanlarda meydana gelen salgın nedeniyle verilen uzaktan eğitim amacı taşıyan Eba hediyesi olmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için bir şey yapılması gerekmiyor. Türk Telekom tarafından abonelere otomatik olarak sunulacaktır.

5. Mor hediye kampanyası da Mart ayında Türk Telekom abonelerine sunulan bir kampanya olmaktadır. Eğer faturasız hatta sahip iseniz ve Selfy abonesi iseniz yaptığınız 25 TL ve üzeri yüklemelere eş değer bir şekilde internet paketi hediyeniz eklenecektir.

6. ArayanıBil uygulaması ile birlikte servise abone olan tüm kullanıcılara 1 GB bedava internet sunuluyor. 1 GB hediye internet kazanmak için 1 GB hediye internet kazanmak için Plus yazıp 7065’ SMS gönderilmesi yeterli oluyor. Sunulan hediye 1 ay geçerli olmaktadır.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone tarafından abonelerine sunmakta olan bedava internet kampanyaları sayesinde abonelerin birçoğu internet ücreti gibi sorunlardan kurtularak faturalı veya faturasız bu imkanlardan yararlanıyor.

1. Vodafonu seviyorum testi çözen abonelere 3 GB bedava internet sunuluyor. Aboneler için özel olarak sunulan bu kampanya aslında bir test olmaktadır. Oldukça eğlenceli bir kampanya olan bu test sayesinde aboneler internet kişilikleri hakkında bilgi sahibi oluyor. Kampanyadan yararlanmak için anket sayfasına girip anketi çözmek yeterli olmaktadır.

2. Eğitim programı kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı ile ortak bir şekilde anlaşma yapılmış olup Eba tarafından kullanılması amacıyla 6 GB bedava internet sunulmaktadır. Bu internet otomatik olarak abonelerin hattına yansıtılacaktır. İnternet kullanımı ise 23 Mart’ta başlayacaktır.

3. Vodafone’a ait olan İnternet Avcıları oyunu ile topladığınız kadar internet kazanma imkanı bulunuyor. Yapılması gereken tek şey oyunu oynamak.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

 Turkcell’de diğer operatörler gibi abonelerine çok fazla sayıda kampanya sunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilen ise tabi ki bedava internet olmakta.

1. Turkcell tarafından diğer operatörler gibi Eba amacıyla 6 GB hediye internet sunmaktadır. Bu hediye otomatik olarak hesabınıza yansıtılacaktır.

2. Turkcell uygulamalarından birisi olan dergilik uygulamasını indirerek 1 GB internet kazanılıyor. Yapılması gereken tek şey uygulamayı indirilerek giriş yapılması. Ancak bu tek seferlik bir hediye olup diğer yüklemeler de geçerli olmamaktadır.

3. Bip uygulaması üzerinde bulunan Biz nokta kanalı ile birlikte hediye internet kazanılıyor. 31 Aralığa kadar geçerli olan bu kampanyada kanalı takip ettikten sonra size verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Görevler yapıldıktan sonra hediye internet size sunulacaktır.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*