Bilgisayarda Rules Of Survival Nasıl Oynanır?

Genel olarak Açlık Oyunları filminin oyun versiyonu olarak adlandırılan PlayerUnknown’s BattleGround (PUBG) çıktığı ilk günden beri oyun oynamayı seven herkesin dilinde pelesenk oldu. Ücretli bir oyun olmasına rağmen yayınlandığı Steam platformunda aktif kullanıcıların yarısından fazlasını elinde bulunduran oyun şuanda Dünya’nın en popüler oyunlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Bu kadar ilgi gören bir oyun olduğu için çeşitli şirketler ve yazılım grupları haliyle replika diye adlandıracağım çakma pubg oyunları hazırlayıp çeşitli platformlarda yayına aldılar.  Örneğin PUBG ile aynı senaryoya sahip ama daha eğlenceli çizimlerin ve daha farklı bir kaç özelliğin bulunduğu Ücretsiz Pubg: Fortnite Battle Royale adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bu oyunun dışında bir de mobil telefonlar için üretilmiş ve oldukça orijinal oyuna yakın olan Rules Of Survival adlı oyun yayınlandı. Bu yazının yazıldığı tarihte sadece android işletim sistemi kullanan cihazlar için 50.000 Milyon indirme almış. PUBG oyunundan tek farkı 100 kişilik oyuncu yerine 120 oyuncu ile mücadele başlıyor. Oyunun bu kadar ilgi çekmesinden sonra oyunun yapımcı ekibi bilgisayar içinde de oynanabilecek bir yapı geliştirerek masaüstü ortamlarına da oyunun gelmesini sağladılar. Eğer sizde Rules Of Survival oyuncusu iseniz ve bu oyunu telefon yerinde bilgisayar oynamak istiyorsanız yapmanız gereken bir kaç küçük işlemin ardından oynayabilirsiniz. Bu durumun avantajını söyleyecek olursam, bilgisayarınızın işlemci gücü PUBG oynamak için yeterli olmayabilir. Ya da oyunu alacak kadar bir paranız olmayabilir. Böyle bir durumda ücretsiz bir şekilde tam anlamı ile olmasa da PUBG heyecanını bu şekilde yaşayabilirsiniz.

RULES OF SURVİVAL OYUNU BİLGİSAYARDA OYNAMAK İÇİN NE YAPMAK GEREKİR?

  • Öncelikle telefonunuza Rules Of Survival adlı oyunu yükleyin.
  • Oyuna giriş yapıp karakterinizi oluşturun ve ilk oyunu oynamak için hazır hale gelin.
  • Sonrasında bilgisayarınızdan aşağıdaki maddede vereceğim link üzerinden oyunun bilgisayar için hazırlanmış yükleme dosyasını indirin. Oyunu kurun
  • https://g61.gdl.netease.com/ros_setup_publish_1_134042_134600.exe (Oyun indirme linki)
  • İndirilen oyunu kurduktan sonra bilgisayarınız üzerinden oyuna giriş yapın.
  • Oyuna girdiğinizde size qr code okutmanızı isteyecektir.
  • Bu esnada telefonunuzdan oyuna girin ve sağ alt köşede bulunan pc version tarzı bir yazı veya seçenek olacaktır.
  • O yazıya tıklayın ve çıkan kodu bilgisayara okutun.
  • Oyun böylece bilgisayardan oynanabilecek hale gelecektir. Tam ekran oynamak için de FullScreenizer adlı programı kurun.

Bir önceki yazımız olan Pubg Mobil Nasıl İndirilir? başlıklı makalemizde iPhone için Nasıl PUBG İndirilir? ve Pubg Mobil Nasıl İndirilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*