Bilgisayarı Hızlandırma ve Temizleme Teknikleri

Bilgisayarı Hızlandırma ve Temizleme Teknikleri

 

Advanced SystemCare 11, bilgisayarınızın performansını korur, sistemde oluşan bütün değişikliklerin bilgisini verir ve bilgisayarınızın daima sağlıklı kalmasını sağlar. Meydana gelecek sorunları onarabilir, lüzumsuz yer kaplayan dosyaları siler ve bilgisayar kullanıcıların mutlaka kullanması gereken bir yazılım olmaktadır.

 

Advanced SystemCare 11 ile Sisteminizi İyi Hale Getirin

Bu programı kullanmanız halinde bilgisayarınızın bakımını da yapabilir ve bilgisayarınızı hızlandırarak kaliteli sonuçlar almış olursunuz. Yeni aldığınız bilgisayarı bir süre kullandıktan sonra ilk zamanda ki gibi performans ve hızını kaybetmeye başlar. Bu gibi olaylar ile karşılaşan kullanıcıların yapması gereken, sisteminize Advanced SystemCare yükleyerek cihazınızı bakıma almaktır. Bu programı ücretsiz şekilde yükleyip, performansı düşen bilgisayarınızı iyi duruma getirebilirsiniz.

İyileşme Başlığı ve Temizleme

 

Başlangıcı iyileşme: ön yükleme zamanını azaltmak için başlangıçta çalışan program ayarlarını yaparak, bu öğelerin iyi duruma gelmesini sağlar.  

Çöp Dosya Temizliği: cihazınızda gereksiz yer kaplayan bütün çöp dosyalarını bulup siler. Size de sabit diskinizde alan kazandırmış olur. Diğer taraftan bu çöp dosyalar cihazınızın işletim sisteminin geç açılıp kapanmasına neden olur.

Kısa yolları Düzelt: geçersiz durumda olan bütün kısa yolları bulur ve düzeltilmesini sağlar.

Gizliliği Süpür: girmiş olduğunuz sitelerin geçmişini ve yapmış olduğunuz internet gezintilerinin bütün kayıtlarını bularak silme işlemini yapar.

Casus Yazılım Kaldır: kötü niyetle girmiş olan tehditleri bularak, yok etmeye yardım eder.

Kayıt Defteri Temizle: cihazınızın verimini yükseltmek için kayıt defterinde temizlik ve düzeltmelerin yapılmasını sağlar.

İnterneti Hızlandır: internet bağlantınızı test edip, hızlı çalışabilmesi için optimize eder.

Kayıt Defteri Birleştir: cihazın verimliliğini yükselterek kayıt defterini sıkıştırır ve iyi hale gelmesine yardım eder.

Sistemi İyileştirir: sistem yapılandırmasını onararak, iyi performans vermesine yardım eder.

Güvenliği Sağlamlaştır: sistem zayıflıklarını bulup, sağlamlaşmasını sağlayarak bilgisayar korsanlığına önlem alır.

Disk Eniyile: diskin iyi bir şekilde çalışmasını optimize eder. Böylece diskiniz daha verimli çalışır.

Savunma Açığı Düzelt: Windows’un savunma açıklarını tarayarak, düzeltilmesi gerekli olan yerleri düzeltilmesini sağlar.

 

Hızlandırma Başlığı

Turbo Hızlandır: bazı servisleri kapatarak RAM’ı boş hale gtirir ve bilgisayarınızın hızlanması için uygulamaların çalışmasını durdurur.

Donanım İvmeleme: bilgisayarınızın yavaş çalışmasına ve dengesinin bozulmasına neden olan güncel olmayan sürücülerdir. Bu hizmeti kullanarak güncel olmayan sürücüleri görme şansınız olur.

Derin Eniyile: sisteminizdeki 27 öğenin iyileşerek cihazınızın iyi bir performans vermesi sağlanmış olur.

Koruma Başlığı

Yüz Kimliği: cihazınızın yüz tanıma teknolojisi sayesinde bilgisayarınızı izinsiz erişimlerden korumayı sağlar.

Gezinti Koruma ve Reklam Kaldırma: çeşitli çevrimiçi tehditlerden tarayıcınızı koruyarak, internette güvenli bir şekilde gezinti yapmanıza olanak tanır.

Tarayıcı İzleme Karşıtı Koruma: tarayıcı kapatıldıktan sonra izlenmenizi engellemek için gizlilik izlerini otomatik silmeye yarar.

Giriş Sayfası Koruma: kötü niyetli giriş sayfası değişikliklerini bularak, korur ve size bildirilmesini sağlar.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Win 10 Yazı Boyutu Değiştirme Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Win 10 Yazı Boyutu Değiştirme ve Win 10 Yazı Boyutu Değiştirme Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*