Büyük PUBG Gizemi Bir Türlü Çözülemiyor!

Kısa süre içerisinde oyuncu kitlesini her geçen gün arttıran ve buna yönelik yenilik dolu sürümler ortaya çıkaran PUBG, bunlara bir yenisini daha ekleyerek gizemli bir durum ortaya koydu. Geçtiğimiz birkaç ay öncesine kadar farklı aralıklarla gelen güncellemeler test aşamalarıyla karşımıza çıktı. Bu kapsamda test aşamasında olan yeni güncellemelere dahil olan oyuncular ise bu kapsamda çok farklı bir durumlar karşılaştı. Test aşamasında olan bu güncelleme içerisinde oyuncuların önüne yeni bir harita olan Sanhok çıktı. Bu harita kapsamında oldukça büyük bir gizem taşıyan yeni durumlar oyuncuları şaşırttı bile. Yeni test aşamasındaki ilk 4×4 harita kapsamında olan Sanhok, PUBG haznesinde gizemli bir altın sandığının belirdiği oyuncular tarafından belirtildi.

PUBG Yeni Test Aşamasında Altın Sandıkları Barındırıyor

Sanhok’daki ormanlık bölgelerinde yer alan ağaç diplerinde şaşırtıcı bir olay yaşanıyor. Ağaçların altında altın sandıkları ile karşı karşıya gelen PUBG oyuncuları bu sandıkların sırrını henüz çözebilmiş değil. PUBG oyuncularına göre bu ödül olarak görünse de altın sandıklarındaki işlevsellik dışı durumda şaşırtan bir diğer durum olmakta. Bu sandıkların ne anlama geldiğini henüz çözemeyen PUBG oyuncuları sırrı çözmeye çalışıyor. Sandıklarla hiçbir etkileşim sağlayamayan oyuncuların bu sandıkların henüz ne anlam taşıdığını da bilmemektedirler. Aslında çeşitli forum ve platformlarda bu sandıklar hakkında birçok teori ortaya atıldı bile. Fakat henüz tam olarak ne anlama geldiği ve neler getireceği dahi bilinmiyor.

Godlyfury adını taşıyan bir Reddit kullanıcısı tarafından ilk defa oyun dışın aktarılan bu gizemli sır halen çözülebilmiş değil. Şu anlık bir gönderme olarak kabul görülse de PUBG oyuncuları bu sır dolu altın sandıkları üzerinde araştırmalar yapıyor. Ormanlık alanlarda ve aynı zamanda 4×4 alan kapsamında yer alan Fortnite Battle Royale kapsamında yer alan bu ormanlar içerisindeki sandıklara denk gelebiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Travian Artık Sorunsuz olarak Mobile Geliyor! başlıklı makalemizde Online Strateji Oyunu ve Travian Mobil Versiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*