Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale Modu Açıklandı!

Call of Duty oyununun yeni oyun modlarından biri de “Blackout”, Battle Royale tarzı bir oyun serüvenini kullanıcılara sunuyor. Oyunun yapım ve geliştiricisi olan Activision, bu senenin beklenen oyunu olan Call of Duty’nin devamı olan Black Ops 4’ün pullarını dökmeye başladı. Tutkunları tarafından haftalardır dur durak bilmeyen spekülasyonları ve merakını göz önünde bulunduran Activision, bu yılın oyunu hakkında detayları vermeye başladı. Daha öncesinde sürümlerine yer verdiği farklı modlara bu oyun kapsamında da yenilikler olacak. Black Ops 4 serüveninde ise popüler Zombies dahil olmak üzere çok çeşitli bir fark yaratacak oyun modları ile piyasada ki yerini alacak. Bu yılın içeriğinde Battle Royale türüne sahip bir durumda söz konusu olacak.

Battle Royale Tarzı “Blackout” Geliyor!

Blackout modu tamamen oyuncuların rekabete girmesini sağlayan bir işleyiş olmakta. Battle Royale tarzını anımsatan bu mod, oyuncuların ayakta kalabilecekler arasında son kişiye kadar devam eden bir savaşı ortaya koyuyor. Call of Duty’nin resmi web sitesinde yapılan açıklama da “Blackout Fortnite veya solo ya da PUBG gibi bir takım halinde oynanabileceğini belirtti.” Fakat bu açıklama ve trailer görüntülerinden elde edilen bilgilerde, Battle Royale’den çok daha farklı bir oyun sergileneceği üzerinedir. Daha önceki Black Ops serilerinde olduğu gibi bu alana yöneltilecek oyun gidişatları bulunuyor.

Geliştiriciler, oyun içerisindeki yarattığı en büyük faktörün Blackout için hazırlanan haritanın olduğunu belirtti. Birtakım yerlerin doğrudan geçmişle alakalı olarak lanse edildiği oyunda, birçok farklı etki durumu ve alanı görülmekte. Buna yönelik eski Black Ops sürümlerinde yer alan araç ve silahlar bu serüvende de bulunuyor. Harita kapsamında sadece kara alanı değil, aynı zamanda hava ve deniz araçlarına yönelik sahiplenmeler de bulunuyor. Ayrıca oyuncular seri de Reznov, Hudson, Mason ve diğer karakterleri seçerek oynayabilme şansına da sahip olmaktadırlar.

 

Bir önceki yazımız olan GTA 5 Yeni Sürüm Paketi ile Geliyor! başlıklı makalemizde gta5 yeni sürüm ve gta5 yeni sürüm paketi hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*