CyberPunk 2077’nin Piyasaya Çıkış Tarihi Açıklandı!

CyberPunk 2077’nin Piyasaya Çıkış Tarihi Açıklandı!

Witcher’ın yaratıcısı ve geliştiricisi olan CD Red Projekt, CyberPunk 2077’nin çıkış tarihini açıkladı. Gelecek zamanda kurgulanan Role Playing Game (RPG) türü oyun, 2018 yılının 6. ayından itibaren piyasaya çıkacak.

CyberPunk 2077; Ghost in the Shell, Neuromancer ve Blade Runner’dan fazlasıyla ilham almış.

CyberPunk 2077’de neon ışıkların eşliğinde, ‘’sibernatik’’ organlar ile gücünüze güç katabileceksiniz. Artı, devamlı olarak polis ve diğer güvenlik elemanlarından sakınmanız gerekecek. Ekiplerle aranızda çok enteresan kovalamacalar yaşanacak.

Uydular, kameralar ve diğer teknolojik cihazlar ile her hareketiniz takip edilecek. Bu sebeple yakalanmamak için çelik ve beton yığınları gibi izbe mekanlarda gizlenmek zorunda olacaksınız. CyberPunk 2077’de suçlu olun ya da olmayın sürekli adımlarınıza dikkat etmeniz gerekecek.

CyberPunk 2077’nin 2018 Ağustos sonu ya da Eylül başı gibi Xbox One, Sony Playstation 4 ve PC platformlarında satışa çıkması beklenmektedir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Oyunlar Bizi Nasıl Etkiliyor? başlıklı makalemizde oyunlar, pc ve konsol ve şiddet hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*