Daybreak Games Açıkladı. H1Z1 Bundan Böyle Ücretsiz!

Daybreak Games Açıkladı. H1Z1 Bundan Böyle Ücretsiz!

Daybreak Games yapmış olduğu bir açıklama ile H1Z1’in artık tüm oyun severlere ücretsiz olduğunu belirtti.

İlk olarak 15 Ocak 2015 tarihinde piyasaya sürülen H1Z1, kıyamet sonrasında zombi istilasını konu almakta. Çıktığı günden itibaren son derece popüler olan H1Z1, birçok oyun listesinde zirvede yer alıyordu. 31 dolarlık satış etiketi olan oyun, son derece profesyonel bir şekilde hazırlanmış çoklu oyun desteği’ne (multiplayer) sahip. Firmadan yapılan açıklama ile H1Z1 artık ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

H1Z1’in geliştirici ve yapımcısı olan DayBreak Games’in üst düzey yetkilisi olan Anthony Castaro, yaptığı açıklamada, ‘’ H1Z1 artık bugünden itibaren ücretsiz (free-to-play) olarak oynanacağını gururla açıklamaktan mutluluk duymaktayız. Bu kararımız yalnızca Auto Royale ve Battle Royale modlarımızı, normalinden daha çok oyun sever ile buluşturmakla kalmayıp, ayrıca ‘’e-Spor’’ vizyonumuzda da bizlere faydalı olacak.’’ diye belirtti.

H1Z1’i indirmek isteyenler, firmanın resmi internet sitesinden tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilecek.

Bir önceki yazımız olan PUBG’ye Büyük Rakip! Fortnite Battle Royale Mobile Çıkıyor başlıklı makalemizde Epic Games, Fortnite Battle Royale ve playstation 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*