En İyi 4 Tarayıcı Oyunu

Günümüzde oyun oynama çılgınlığı artık çok ileri seviyelere geldi. Haliyle oynanan oyunların kalitesi de oldukça arttı ve oyunlar yeni güvenlik sistemleri nedeni ile paralı olarak satılmaya başlandı. Bunun gibi birçok neden bir araya gelince herkes her zaman iyi bir bilgisayarda iyi bir oyunu satın alıp oynayamıyor. Bu durumu fırsata çevirmek isteyen yazılımcılar tarayıcı üzerinden direk kullanıcı adınızı yazarak girebileceğiniz online oyunlar yapmaya devam ediyor. Bu oyunlardan benim de severek oynadığım bir kaç küçük oyunu size liste halinde sunmak istedim.

Surviv.IO

Eğer sizde PUBG gibi battle royale oyunları seviyorsanız 2 boyutlu olarak sunulan bu oyun sizin için ideal. Neredeyse birçok özelliğin ortak olduğu oyunda oldukça zevkli dakikalar geçireceksiniz. Oyunu sıkça oynayan birisi olarak size önerim. Oyun başladığı an ilk başlarda drop yapmaya bakın. Biraz drop yaptıktan sonra yeşil çimlerin altında saklanarak pusarak sonlara kalmaya çalışın. Yoğun çatışmalar sonucunda birçok item etrafa saçılmış oluyor. Böylece hiç uğraşmadan kısa sürede birço drop itemine sahip olmuş olursunuz.

Bruh.IO

Bir üstteki Surviv.io oyunu gibi battle royale moduna sahip olan bu online oyun görseller olarak yine 2 boyutlu olduğu halde daha gerçekçi yapıya sahip. Oynanış mekanikleri, piksel kalitesi ve farklı kamera açısıyla bu oyunu oldukça seveceğinizden eminim.

Little War Game

Yok artık dediğim bir oyun oldu bu oyun benim için. Eğer age of empires tarzı oyunların hastasıysanız yani klasik gerçek zamanlı oyunları ve strateji oyunlarını seviyorsanız arkadaşlarınızla beraber ya da bilgisayara karşı oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Oyunda ilk olarak bir kale ve 5 işçi ile başlıyorsunuz. Hemen 5 işçiyi altın madenlere gönderip yeni adamlar basmak ve sonrasında bir gözcü basarak savunmanızı kurmanız size oyunu kazandırabilecek en temel hamle sayılabilir. Tabii savaş zekanızı burada göstermeniz oldukça önemli.

Blast Arena

Eğer 2000 yıllarının başında bilgisayarınız olduysa kesinlikle bomberman oynamışsınızdır. Eğer bu oyunu oynadıysanız sizde kesinlikle çok büyük mazisi vardır. İşte bu hasretinizi online olarak oynayabileceğiniz ve hasretinizi dindirecek bir oyun ile karşınızdayım 🙂 Oyunu kısaca anlatmak gerekirse size ait bir karakter var. Oyuna başlarken 6 7 kişilik bir haritada başlıyorsunuz ve önünüzdeki engelleri ilk başta bıraktığınız bombalar ile yok ediyorsunuz. Sonrasında rakibiniz olan diğer oyuncuları köşeye sıkıştırarak bomba bırakmaya çalışıyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar başlıklı makalemizde Cuphead, düşük sistem ve half life 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*