En İyi 5 Battle Royale Oyunu

2017 senesi ile başlayan survival oyun çılgınlığı 2018 yılında tavan yaptı. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere yayınlanan birçok battle royale modundaki oyunlar oldukça fazla ilgi görüyor. Bizde piyasada oynayabileceğiniz en iyi ücretli – ücretsiz 5 battle royale oyununu listeledik.

1) PUBG

Tabii ki listemizde bu oyun modunu hayatımıza tam anlamıyla sokan PUBG bulunuyor. Oyunu oynayabilmek için öncelikle iyi bir bilgisayar sisteminizin ve steam hesabınızla oyunun alınmış olması gerekir. Oyunun steam fiyatı 69.00 TL olarak belirlendi. PUBG oynamak için minimum sistem gereksinimleri adlı yazımızdan sistem özelliklerini öğrenip sisteminizle karşılaştırabilirsiniz.

2) FORTNİTE: BATTLE ROYALE

Daha önce tanıttığımız Ücretsiz PUBG: Fortnite Battle Royale başlıklı yazımızdan bildiğiniz oyun PUBG oyun mantığının bire bir kopyası olup içinde bir kaç küçük farklılığı barındırıyor. Craft Building modu ve daha şirin görselleri ile battle royale mod keyfini iyice yaşayacaksınız. Oyun ise tamamen ücretsiz bir şekilde yayınlanıyor.

3) RULES OF SURVİVAL

Yine aynı şekilde tanıtım yazısını yazdığımız bir diğer oyun ise Rules Of Survival oyunu idi. İlk olarak mobil telefonlar için çıkan sonrasında çok yoğun ilgi ve beğeni ile karşılaşınca bilgisayar içinde hazırlanan oyun yapısı sayesinde ücretsiz bir şekilde tam anlamıyla olmasa da PUBG zevki almak isteyenler için birebir oyun.

4) ARMA 3

Çok sağlam ve kaliteli bir oyun olmasına rağmen oyun mekanik yapısında meydana gelen sıkıntılar nedeniyle asıl patlamayı yapamayan bir diğer oyun ise Arma 3 oldu. 99.00 TL fiyat ile satışa sunulan oyunda ilk battle royale modu Arma 2 oyununda yapılmıştı. Sonrasında popüler bir hal alan bu mod Arma 3’te karşımıza daha bir askeri yapı sunularak servis edildi. Yine de hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine sahip olan bu oyun tercih edebileceğiniz battle royale oyunlarından biri olabilir.

5) DARWIN PROJECT

Microsoft desteği ile 2017 yılında çıkan oyun battle royale modunda olup kendine has bir senaryosu ve ilginçliği bulunan bir oyun. Oyunda bulunduğunuz alan oldukça soğuk ve karlı bir alan. Oyunda 10 kişi ile başlanıyor ve siz kendiniz dışında 9 kişiye karşı mücadele ediyorsunuz. Birbirine düşman 10 kişinin tek ortak düşmanı ise soğuk hava ne yazık ki. Evet yanlış duymadınız soğuk havadan korunmaz iseniz başkası öldürmese dahi soğuktan ölüyorsunuz. Ayrıca oyunun başlangıcında seçilen bir kişi oyunun alanın nereye doğru daralacağını belirliyor. Böylece bazı avantajlı durum kazanılabildiği gibi kaybedilebiliyor da.

Bir önceki yazımız olan PUBG Oynarken Dikkat Edilmesi Gerekenler - İpuçları başlıklı makalemizde pubg başlangıç rehberi, pubg ipuçları ve pubg tüyoları hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*