En İyi Aksiyon Anime Önerileri

Animeler birçok konuda olabilir. Anime çizgi film ya da dizilerinin konusu iyilik ya da kötülük olabileceği gibi aksiyon ya da macera dolu da olabilir. Sizlere son zamanların en iyi aksiyon animelerinden bahsedelim.

AKSİYON ANİME FİLMLERİ

ONE PUNCH MAN

Dış görünüş olarak etkileyici bir özelliği olmayan ve sıradan gözüken Saitama’nın benzersiz bir hobisi bulunmaktadır. Bu hobisi ise bir kahraman olmaktır. Çocuklukta kurduğu bu hayalini gerçekleştirebilmek için acımasız bir şekilde eğitilerek bu eğitimlerde saçlarını kaybetti. Bu eğitimlerin sonunda ise Saitama hiçbir düşmanın onu yenemeyeceği kadar güçlü bir yapıya sahip oldu. Ancak artık tüm düşmanlarını tek yumruk ile yenmekten sıkılan Saitama için bu durum sıkıcı bir hal almaya başlamıştır.

BOKU NO HERO ACADEMİA

Bu çizgi dizi 2017 yılında yayınlanmıştır. UA akademisin de yaşanan şiddetli saldırı bu akademinin en büyük etkinliği olan Spor Festivallerini bozmaya yetmeyecektir. Japonya çağında tanınan bu festival katılmak isteyen hevesli kahramanların yeteneklerini işe alım uzmanlarına gösterebilecekleri bir fırsat olarak tanınmaktadır.

KİZUMONOGATARİ lll: REİKETSU – HEN

Kahramanımız Koyomi, gariplikler konusunda uzman olan Oshino Meme’nin yardımı ile üç güçlü vampir avcısını yenmeyi başarmıştır. Tekrar insan olmak isteyen Koyomi Kiss, Shot, Arceloa, Orion, Heart, Under, Blade’in bulunan tüm uzuvlarını toplamak zorundadır. Tüm bu uzuvları bularak toplayan Koyomi’nin karşısına Kiss- Shot gecelerin yaratığı yani vampir olmanın gerçeğini gösterir. Yaptıklarını ne yazık ki geri alamayan Koyomi pişmanlıklar içinde gerçekle yüzleşirken arkadaşı olan Hanekawa karşısına bir plan ile gelecektir.

HUNTER X HUNTER

Avcı olmak isteyen Gon Freecss adında bir çocuk vardır. Gon babası da avcı olabilmek için evini terk etmiş ve bunun sonunda büyük bir avcı olmuştur. Gon da babası için çok önemli olan avcılığı tanımak ve babası gibi büyük bir avcı olmak istemektedir. Annesi istememesine karşın Gon 12 yaşına geldiği vakit avcılık sınavına girebilmek için evinden ayrılır. Bu sınavı geçebilmek için hem hayatta kalmak hem de zor koşulların üstesinden gelmek zorundadır.

Bir önceki yazımız olan Attack On Titan Anime Konusu ve İncelemesi başlıklı makalemizde attack on titan, eren yeager ve mikasa ackerman hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*