En İyi Gerilim Anime Önerileri

Animeler arasında macera ve aksiyon animelerinin çok sevildiğini söyleyelim ancak bunların yanında gerilim animeleri de bir o kadar çok sevilmektedir. Sizlere En İyi Gerilim Anime Önerileri yazalım.

ZANKYOU NO TERROR ANİME KONUSU
ZANKYOU NO TERROR ANİME KONUSU

ZANKYOU NO TERROR

                Japonya’ da yaşanan bir nükleer tesisteki terör saldırısından sonra arda kalan tek iz teröristlerin kırmızı sprey ile yazdıkları ‘VON’ yazısı olmaktadır. hükümet ise bu katilleri yakalayamamaktan dolayı parçalanmış durumdadır ve polisler ise bu katilleri her geçen gün daha da sıklıkla aramaktadır. Bu olayın üstünden yaklaşık altı ay sonra bir video internete yüklenmiştir. Video da yer alan iki genç yapacakları saldırıyı haber vererek ve korkusuzca polislere meydan okumaktadırlar. Bu internete yüklenen videolar terör saldırılarının ne zaman nerede ve ne şekilde olacağının haberini vermektedir. Dedektif Shibazaki terör saldırılarının gerçekleşmesini engellemek ve Sphinx’in bu gizemli bilmecelerini çözmek zorundadır.

DEATH PARADE ANİME KONUSU
DEATH PARADE ANİME KONUSU

DEATH PARADE

                Öldükten sonra insanlar genel de ya cennete giderler ya da cehenneme ancak burada durum hiç böyle değildir. Öldükten sonra insanlar Decim’in bulunduğu bir bara gelirler. Ölüm oyunları ile insanlara meydan okumaktadır. Hayatlarını riske attıkları ve gerçek yüzlerinin görüldüğü bir oyun oynarlar. Decim ise bu oyunlara tanıklık eden ve hakemlik yapan bir nihai yargıç görevini üstlenmektedir. Kısacası kimin kazanıp kimin kaybettiğine karar veren bir yapıdır.

GYAKKYOU BURAİ KAİJİ: ULTİMATE SURVİVOR ANİME KONUSU
GYAKKYOU BURAİ KAİJİ: ULTİMATE SURVİVOR ANİME KONUSU

GYAKKYOU BURAİ KAİJİ: ULTİMATE SURVİVOR

                Kaiji arabaların tekerleklerini yaran ve armalarını her daim çalan bir serseridir. Bu rutin geçen hayatı ona para ödeyerek bir trençkotlu adamı ziyaret etmek istemeleri ile başlamaktadır. Endou denen bu ziyaretçi aslında bir borç tahsildarı olmaktadır. Bu ziyaretin sebebi ise Kaiji’nin daha önceden ödenmemiş olan borçlarıdır. Aslında arkadaşının borcu olan 300,000 yen olan borç Kaiji’ye kalmıştır.

                Borcun rakamı da artık 3,850,000 Yen olmaktadır. Kaji ile aynı imkanlarda bulunan insanlar ile bir tekneye binerek aralarında kazanma şansları oldukça düşük olan bir kumar oynanacaktır. Tekneye binen Kaiji sadece kendini kurtarmak için değil de bu işin sonunda alacağı parayı hayal etmektedir.

Bir önceki yazımız olan En Güçlü Anime Karakterleri başlıklı makalemizde anime karakterler ve animedeki en güçlü karakterler hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*