En Karizmatik 5 Erkek Anime Karakteri

 

Animeler birçok insan tarafından sevilerek takip edilen türlerdir. Anime dünyası içerisinden beğendiklerimizi yakından takip ediyoruz. Bir animeyi sevmemizde konusu önemli rol oynarken karakterlerin özellikleri de bizi animenin içine çekebiliyor. Sizler için en karizmatik 5 erkek anime karakterini seçtik.

  1. Natsu Dragneel

Listemizin ilk sırasında yer alan Natsu Dragneel Hellsing animesinin baş karakteridir. Hellsing Hiro Mashima tarafından oluşturulmuş ve 2 Ağustos 2016- 26 Tek 2017 tarihleri arasında Shonen dergisinde haftalık olarak yayınlanmıştır. 12 Ekim 2009’da anime dizi haline getirilmiştir. Natsu Dragneel “ejder avcısı büyüsü” yapan 1. nesil ejder avcısıdır. Dostları için her şeyi yapabilecek olan Natsu başını sürekli belaya sokmaktadır.

  1. Avilio Bruno

Listemizin ikinci sırasında 91 Days anime dizisinin karakterlerinden olan Avilio Bruno var. 91 Days Shuka stüdyolarında hayat buldu. Animenin yazarı ise Kishimoto Taku. Aksiyon, tarih, drama ve suç türündeki dizinin ilk bölümü 9 Temmuz 2016 tarihinde yayınlandı ve büyük ilgi topladı. Karakterinizin gerçek ismi Angelo Lagusa’dır. Avilio’yu takma isim olarak kullanmaktadır. Küçük yaşlarda ailesi bir mafya tarafından öldürülür. Kendisi zar zor hayatını kurtarır. Yıllar sonra ise ailesini öldüren mafyanın içine sızarak intikamını almaya çalışacaktır.

  1. Alucard

Sırada Alucard var. Alucard Kouta Hirano tarafından oluşturulan Hellsing’in ana karakteridir. Hellsing 11 Ekim 2001 tarihinde yayınlanmıştır. İmanosuke İida yönetmenliğinde anime dizi haline getirilmiştir. Alucard bir vampir aynı zamanda son derece itaatkar bir hizmetkardır. Hellsing organizasyonu kapsamında kötülüklerle mücadele etmektedir. Görünüşünü değiştirebilme ve hipnoz edebilme yeteneklerine sahiptir.

  1. Ainz Ooal Gown

Listemizin 4. sırasında Overlord anime dizisinin ana karakteri Ainz Ooal Gown var. Overlord 2005 yılında Nauyuki İtou yönetmenliğinde Madhouse stüdyolarında hayat buldu. Momonga bir lonca lideridir. Momonga’nın içinde bulunduğu oyun popileritesini kaybeder ve kapatılır. Momonga oyunun içinde kalır ve bir daha çıkamaz. İsmini ise Ainz Ooal Gown olarak değiştirir. Sıfırlanan hayatını tekrar kurar. Bu süreçte birçok insan ve yaratıkla tanışır. Bazıları ile arkadaş olurken bazıları ile düşman olur.

  1. Kurosaki İchigo

Listemizin son sırasında Bleach anime dizisinin ana karakteri Kurosaki İchigo var. Bleach 2001 yılında Shonen dergisinde yayınlanmaya başlamış Tire Kubo mangasıdır. Manga 5 Ekim 2004’te animeye çevrilmiş ve 27 Mart 2012 tarihine kadar yayınlanmıştır. Kurosaki İchigo görünmez yaratıkları görebilen 15 yaşlarında bir gençtir. Kurosaki insanları hollow denilen kötü bir ruhtan korumaya çalışır. Rukia Kuchiki bir ölüm meleğidir. Bir gün Kurosaki ile karşılaşır ve güçlerini ona teslim eder.

Bir önceki yazımız olan En sevilen 5 Netflix Animesi başlıklı makalemizde aksiyon animeleri, anime ve Blame hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*