En Pahalı 3 Oyuncu Aksesuarı

Birçok oyuncu iyi olduğunu iddia eder. Teknoloji şirketleri de daha iyi oyun keyfi sunabilmek için üst düzey performanslı aksesuarlar üretiyor. Rekabet her geçen gün artıyor. Oyun oynayış kalitesini üst düzeye çıkaran aksesuarlar mevcutken çoğu oyuncu ise bu aksesuarların fiyatlarından dert yanıyor. Çok yüksek fiyatlarda ürünler mevcut. İyi bir oyuncu olmak için çok pahalı aksesuarlara herkes var mıdır yoksa oyunculuk başlı başına bir yetenek midir bu konu tartışılır. Almak ister misiniz orası size kalmış ama biz sizler için piyasadaki en pahalı 3 oyuncu aksesuarını bu yazımızda sıraladık.

  1. Razer Mamba Chorama 16000 DPI

İlk ürünümüz bir mouse. Mouse deyip geçmemek gerekir çünkü özellikle FPS türü oyunlar başta olmak üzere neredeyse tüm oyunlarda mousenin etkisi çok büyük. Razer’da bu durumu göz önünde bulundurmuş olacak ki Mamba Chorama 16000 modelini piyasaya sürmüş. Ürünün fiyatı 750-1000 TL civarında değişiyor. Cihazda 16000 DPI 5G lazer sensörü var. Bu sayede dünyanın en hassas faresi konumunda yer alıyor. Yeni sensörler sayesinde 0.1 mm’lik bir hareketi algılayabiliyor. Mousenin bir diğer önemli özelliği ise kişisel tık hassasiyeti. Yani tıklamanın hassaslığını kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

  1. Sennheiser PC 373D

Sıradaki ürünümüz Sennheiser Gaming ailesinin göz bebeği bir kulaklık. Kulaklıklar özellikle FPS türündeki oyunlarda iyi bir oyuncu olmak için gerekli. Çünkü sesleri çok iyi duymanız, yönlerini ve yakınlığını algılamanız gerekmektedir. Bu sebepten birçok farklı fiyatta ve kalitede kulaklıklar mevcut. Bu kulaklıkların en pahalı olanlarından biri ise Sennheiser 373D. Ürünün fiyatı ortalama 1300 TL civarında değişiyor. Özellikle yön algılama konusunda en önemli kriter olan 7.1 desteği kulaklıkta mevcut. Bu sayede düşmanın nereden geldiğini algılayabiliyorsunuz. Kulaklığın mikrofonu da çok kaliteli ve hassas. En ufak sesleri karşı tarafa net bir biçimde iletiyor. Bu durum bazen dezavantaj olabilse de kaliteli bir mikrofonu olduğunu tekrarlamak gerekir. Son olarak ürün son derece hafif ve minimal. Ergonomik açıdan hiçbir problem yaratmıyor.

  1. Razer Deathstalker Ultimate

Son ürünümüz ise yine oyuncuların olmazsa olmazlarından olan, oyun zevkini ve oynayış kalitesini son derece etkileyen klavye çeşitlerinden biri. Oyuncu ürünleriyle adından söz ettiren Razer markasının Deathstalker isimli modeli. Ürünün ilk özelliği çiklet klavye olması. Klavye için kullanılan çiklet tabiri tuşların aralarında boşluk olması ve sakız gibi görünmesinden geliyor. Bu sayede yanlış tuşlara basmak minimuma iniyor. Klavyenin üzerinde 4.05 inçlik bir ekran bulunuyor. Bu ekran çoklu dokunmatik trackpad olarak kullanılabiliyor. Aynı zamanda klavye üzerinde daha küçük 10 tane kişileştirilebilir LED ekran var. Klavyenin 1000 Hz raporlama hızı, örgülü kablo, ayarlanabilir tuşları ve değiştirilebilir rengi en belirgin özellikleri arasında yer alıyor. Bu klavyenin fiyatı ise 1700 TL civarlarında.

Bir önceki yazımız olan 400 Kişilik PUBG! İlk Fragman Yayınlandı başlıklı makalemizde 400 kişi, Battle Royale ve Maverick: Proving Grounds hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*