Fortnite Battle Royale Mobile Artık Türkiye’de!

Fortnite Battle Royale Mobile Artık Türkiye’de!

Fortnite Battle Royale, PC ve konsol platformlarından sonra şimdide mobil piyasasına giriş yaptı. Ülkemizde App Store’dan erişim sağlanan Fortnite Battle Royale Mobile’a ilgi çok büyük…

Epic Games’in geliştirdiği ve PUBG’ye en büyük rakibi olarak gösterilen Fortnite Battle Royale, kısa bir zaman önce mobil piyasasına gireceğini açıklamıştı. Aşırı izdiham olmaması için ilk önce davetiye sistemi ile erişime açılacağı belirtilen Fortnite, bugün Türkiye App Store kullanıcılarına erişime açıldı.

Ücretsiz olarak piyasaya sürülen Fortnite Battle Royale Mobile, oyun içi çeşitli satın alma alternatifleri sunuyor. Oyuncuların, PC ve konsol platformlarında olduğu gibi silah ve özel kıyafetler için para ödeyecekleri anlamına geliyor.

Fortnite Battle Royale Mobile, çapraz platform desteği ile birlikte PC, Xbox One ve Playstation 4 platformlarından erişim sağlayan oyuncular ile eşleşip, karşılıklı olarak oyun oynama fırsatı sunuyor. Ancak oyunu oynayabilmeniz için yapmanız gereken ilk iş davetiye kodu almaktır.

Davetiye koduna ulaşmak isteyen oyun severler, Epic Games’in resmi internet sitesine girerek ‘’davet etkinliğine kaydol’’ butonundan ulaşabilir.

 

 

Bir önceki yazımız olan PUBG Mobile Akıllı Telefon ve Tabletler İçin Çıkıyor başlıklı makalemizde Battlegrounds, LightSpeed & Quantum Studio ve PlayerUnknown's hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*