Fortnite Sezon 3 Güncellemesi Yayınlandı

PUBG oyununun popüler olmasının ardından piyasaya sürülen birçok battle royale tarzı oyun oldu. Lakin bunların arasında en çok tutulan oyun şüphesiz Epic Games’in ürettiği Fortnite:Battle Royale oyunu oldu. 1 milyondan fazla oyuncuya sahip olan bu şirin mi şirin oyunun tanıtım yazısını buradaki yazımızda yazmıştık.

Hem konsol hem bilgisayar üzerinde ücretsiz bir şekilde oynanan bu oyun, 2017 yılını çok iyi geçirdikten sonra 2018 yılını da çok iyi geçireceğe benziyor. Epic Games tarafından yapılan açıklamaya göre sezon 3 dolu dolu gelecek. Birçok yeniliğin mevcut olduğu sezon 3 paketi kullanıcılar tarafından hemen indirilerek denenmeye başlandı bile.

FORTNİTE SEZON 3 GÜNCELLEME NOTLARI

Bilgisayar, XBox ve PS4 için aynı anda yayınlanan güncellemenin en önemli haberi şüphesiz ki FPS oranı oldu. Şimdiye kadar verimlilik problemleri nedeni ile 30 FPS ile oynanan Fortnite yeni sezonda sabit olarak 60 FPS ile oynanabilecek. Bunun dışında oyun başlangıç ekranında oyuncuların yaptığı dans figürlerine yeni eklemeler yapıldı. Yeni silahların eklendiği oyunda görsellik kalitesi bir adım daha arttırılıp kaplamalarda revizyon işlemine gidilmiş.

Oyunu diğer battle royale türlerinden farklı kılan inşa yapı modunda da yeniliklerin gelmesi kullanıcılar tarafından ilk adımda oldukça olumlu karşılandı. İnşa yapım mekaniklerinde güncellemeye giden oyunda inşa yaparken daha hızlı ve daha seri olabileceksiniz.

 

Bir önceki yazımız olan PUBG Kar Haritası Ekleniyor başlıklı makalemizde Bluehole, kar haritası ve oyuncu sayısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*