Galatasaray Başkanı World of Warcraft Oynuyor

Galatasaray Başkanı World of Warcraft Oynuyor

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, stresli ve sinirli olduğu vakitlerde, kafasını dağıtmak için bilgisayar oyunu oynadığını açıkladı.

 

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’den oyun severleri keyiflendirecek bir açıklama yaptı. Stresli ya da sinirli olduğu zamanlarda çeşitli oyunlar oynadığını söyledi. Hangi bilgisayar oyunlarını oynadığının sorulması üzerine, World of Warcraft oynadığını açıkladı.

World of Warcraft da 84. Level da olduğunu söyleyen Cengiz, şu sıralar Elder Scrolls Online oyununa sardığını belirtti. Dünyada ve ülkemizde oyun severlerin en favori oyunlarından birisi olan League of Legends’i oynayıp oynamadığının sorulması üzerine ‘’ilgimi çekmiyor’’ cevabını verdi.

 

Mustafa Cengiz’in Konuyla İlgili Demeci:

‘’Stresli ya da sinirli olduğumda sakinleşmek için bilgisayar oyunu oynarım. Yönetime ilk geldiğimde bana ‘’Espor ile ilgilen’’ dediler, güldüm geçtim. Uzunca bir süre World of Warcraft oynadım. 84. Seviyeye kadar geldim ancak bir süre sonra sıkılıp bıraktım. Şu an Elder Scrolls Online oynuyorum ve fenada değilim. League of Legends hiç ilgimi çekmediği için oynamadım.’’

 

 

Bir önceki yazımız olan Angry Birds’ün Yapımcısı İstifa Etti! başlıklı makalemizde angry birds 2, Rovio ve Wilhelm Taht hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*