General Mobile GM8 Go Teknik Özellikleri

Günümüzde Telefon satın alma çılgınlığı her geçen gün artmakta kimi telefonlar çok pahalı iken kimin telefonlar ise bütçeli tüketimi yapmak isteyen kullanıcılar için üretiliyor. General Mobile firması bütçeli tüketim yapan kullanıcılar için aralık ayında google tarafından geliştirilen android 8.1 geniş sürümünün bir parçası olarak android oreo sürümünü çıkardı.

Çıkarılan bu işletim sistemi özellikle 1 GB RAM veya daha düşük giriş seviyesinde bulunan telefonlar için tasarlandı. Eğer siz de çok düşük fiyatlı bir telefon ve güzel özelliklere sahip olsun istiyorsanız General Mobile GM 8 go modeli sizin için uygun bir telefon olacaktır. Google, telefonlarda otomatik olarak yüklü gelen birkaç uygulamasını go edition sürümü için tekrardan tasarladı. Bunların içinde sesli mesaj yazma, arama yapma, alarm ayarlama ve daha pek çok uygulamayı go edition için yeniledi.

General Mobile GM8 GO Teknik Özellikleri

Düşük bütçeli alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar için hazırlanan General Mobile GM 8 go telefonun teknik özelliklerini inceleyecek olursak sızdırılan fotoğraflarda kasanın plastikten yapıldığını görüyoruz. Bu konuyla ilgili çeşitli yabancı bloglardan elde ettiğimiz bilgilere göre telefon 1440 x 720 çözünürlüğe sahip olacak. Ekranın genişliği ise 5.03 18:9 LCD bir ekrana sahip.

Telefonun işlemci kısmında ekran destekli Mediatek 6739 işlemci kullanılmış. Telefonun hafıza genişliği ise günümüz telefonlarına göre oldukça düşük 16 GB depolama alanına sahip. Bu telefonu alırken herkesin en çok seveceği özellik sanırsam batarya kısmında yapılmış toplamda 3500 mAh pil gücüne sahip olan telefon, bu özelliklerle uzun bir kullanım vaat ediyor. Kamera konusunda ise çift kameralı olan bu telefon bir ön ve bir arka kameraya sahip ön kamera 5 megapiksel çözünürlük kalitesine sahip arka kamera ise 13 megapiksel çözünürlük kalitesinde.

Bir önceki yazımız olan Yeni Naruto Online Oyunu Beta İncelemesi başlıklı makalemizde Bandai Namco, inceleme ve Naruto Online hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*