Ghost Recon Wildlands İncelemesi Ve İpuçları

Piyasaya çıkış tarihi: 7 Mart 2017

Motor: AnvilNext 2.0 Tür: Tactical shooter

Producer: Ubisoft

Geliştiriciler: Ubisoft Paris, Massive Entertainment, DAHA FAZLA

Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

 

     Ghost Recon Wildlands, Rainbow Six, Splinter Cell oyun serileriyle 15 yıldır hayatımızda ve Tom Clancy markasını taşıyor. İlk olarak taktik shooter temasıyla öne çıkarken gelişen oyun sektörüyle beraber gelecek temasına adapte olmuş bir oyun var karşımızda. Bu fütiristik görüş sebebiyle olsa gerek Ghost Recon Wildlands, şimdilerde yeniden moda olmuş durumda.

     Oyun esasen single player olarak oynamak üzere planlanmamış. Aslında en az 4 kişinin oynaması için tasarlanan oyunda tek başınıza oynamak isterseniz, size yapay zekâlar otomatik olarak eşlik ediyor.

 Maalesef bu yapay zekâların zekâ seviyesi fazla ileri düzey olmadığından mıdır nedir, doğru düzgün hareket edemiyor, iki de bir düşüp duruyorlar. Bu açıdan oyundan tek başınıza zevk almanız zor oluyor haliyle.

  Eğer oyundan maksimum zevk almak istiyorsanız en az 2 kişiyle oynamanız gerekiyor. Elbette 4 kişinin gücü kadar olmasa da yapay zekâlarla oynamaktan daha iyi. 2 kişi olarak oynadığınızda birçok görevin altından kalkabiliyorsunuz ve o yapay zekâların arkasını toplamaktan da kurtuluyorsunuz.

 2 kişi oynamanın bir güzel tarafı da muhabbet edebiliyor olmanız.  Uzun yolculuklarda, helikopterle bir yerlere giderken konuşmak bu sıkıcı detayları atlatmanıza yardımcı oluyor.

 Ghost Recon Wildlands/ Sistem , ekran kartları ve dahası.

İşlemci: Intel Core i5-2400S @ 3.3 GHz / AMD FX-4320 @ 4 GHz

Ekran Kart/ GeForce GTX 660

VRAM: 2 GB- RAM: 6 GB

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10

HDD/SSD: 50 GB boş alan.

Önerilen :

İşlemci: Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz veya AMD FX-8350 @ 4 GHz

Ekran Kart/ GeForce GTX 1060 veya GeForce GTX 970

VRAM: 4 GB- RAM: 8 GB

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 – HDD/SSD: 50 GB boş alan.

   Ghost Recon Wildlands Bolivyada 2019 Temmuz ayında ve yakın gelecekte geçiyor. Yakın gelecekte geçmesi gerçeklik algımıza oynuyor ve oyunu gerçekmiş gibi hissetmemize yol açıyor.

 Santa Blanca karteli Bolivya topraklarını bölgelere ayırarak ele geçirmiş ve El Sueno bu kartelin yöneticisi.

 Uyuşturucunun Amerika’ya girmesini engellemek isteyen yetkililer özel ekibini, yani bizleri göreve çağırıyor.

   Ghost Recon Wildlands : İpuçları

    Az evvel belirttiğimiz gibi 2 kişi oynamanız hem canınızın sıkılmamasına hem de oyunu daha kolay ve zevkli tamamlamanıza yardımcı olacak. Amaç kartelin başı olan El Sueno’yu indirmek. Elbette bu tür oluşumlarda patrona ulaşmak için kartelin diğer adamlarıyla temas etmeniz gerekiyor. El Sueno’yu indirmek için illa ki altında olan tüm adamlarını tek tek haklamanız gerekmiyor. Bu önemli bir bilgi çünkü tek tek adamları haklarsanız oyun bitirme saati daha uzun sürecektir. Sadece iki adamının hakkından geldiğinizde El Sueno’ya yaklaşabilir ve onu indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PUBG Rehberi başlıklı makalemizde pubg ne zaman indirime girer, pubg rehberi ve pubg sistem özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*