GNÇ Turkcell İnternet Kampanyaları

Turkcell operatörü sadece yetişkin abonelerine değil aynı zamanda abonelerinden fırsatları sunarak gençlerin yanında yer alıyor. GNÇ adı verilen bu kampanyalar ise tüm gençler tarafından yakından takip edilerek kısa sürede yararlanılıyor.

GNÇ Çatlar Kampanyası

Turkcell tarafından sunulan ve yenilenen gençlik uygulaması üzerine tüm gençlere bolluk dünyası sunuluyor. Haftada 2 kez olmak şartıyla verilen hediye yumurtayı çatlatarak içerisinden çıkan hediyeyi alabilirsiniz. Bu uygulama kapsamında 26 yaş altı tüm gençler yararlanabilmektedir detaylı bir şekilde bilgi almak için Turkcell’in bu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kampanyaya katılım sağlamak için 26 yaş altındaki tüm gençler Android sisteminden ya da iOS üzerinden bu uygulamayı indirmesi gerek. Bu uygulamadan tüm Turkcell faturalı, hazır kart aboneleri yararlanabilir. Kampanya kapsamında bu uygulamada Turkcell telefon numaraları ve şifreleri ile giriş yapılmaktadır. Aboneler uygulama üzerinde Çatlat kısmına girerek kampanyadan haftanın istedikleri 2 gününde yararlanabilir. Kampanyadan bir hafta içerisinde en çok iki kez katılma hakkı bulunuyor. Turkcell belli zamanlarda ise bu kampanya hakkını arttırabilmektedir.

Kampanyadan faydalanmak amacıyla kullanıcıların uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanması için telefonun konumuna izin vermesi gerekiyor. Uygulama içerisinde telefon numarası tanımlı olmalıdır. Bunun yanı sıra kampanya günleri aboneler tarafından değiştiremez. Turkcell tarafından gün değiştirme hakkı belli başlı özel günlerde tanınmaktadır. Kampanya günleri kapsamında istatiksel olarak veriler elde edilir ve her kullanıcı haftanın 2 günü bu kampanyadan yararlanır.

Hediyemi fırsat paketlerinden yararlanan abonelere yapılan istatiksel dağılım şu şekildedir; cihazda yüklü uygulama üzerinden ve 4,5 G yapısını kullanan abonelerin bulunduğu lokasyona bağlı olarak saat dilimi belirlenmektedir. Lokasyon ve saat diliminin genel olarak son 1 ay içerisindeki kapasite kullanım yoğunluğu ele alınmaktadır.

Sunulan hediyeler ise 1 saat internet, 3 saat internet, haftalık 1 GB, haftalık 2 GB, aylık 1 GB, 5 TL’ye 2 GB ve aylık 5 GB şeklinde olmaktadır. Sunulan internet hediyeleri sadece Yurtiçi kullanımlar için geçerlidir yurt dışı kullanımlar için kullanılamaz. Bunun yanı sıra sahip olunan haklar üçüncü kişilere üçüncü kişilere devredilemez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*