God of War için Oynayış Videosu Paylaşıldı

God of War için Oynayış Videosu Paylaşıldı

Sony Playstation 4 için özel olarak tasarlanan God of War için yeni oynanış videosu sızdırıldı. Oyun severleri olgun ancak bir o kadarda sinirli bir ‘’Kratos’’ bekliyor.

God of War efsanesi, bilindiği üzere Sony Playstation 2 ile başlamıştı. Şimdi ise Playstation 4 Remastered sürümü ile tekrar karşımıza çıkıyor. Santa Monica Studio şirketi, God of War isimli oyunu en baştan tekrar oluşturdu ve 20 Nisan 2018’de piyasaya sürecek.

God of War, İskandinav mitolojisini ele alıyor. Oynanışında köklü değişiklikler yapılan oyunda, ‘’izometrik’’ kamera açısından ‘’TPS’e’’ geçiş yapılmış. Oyunun ana karakterinin Kratos’un oğlu olacağı düşünülüyor ve onun maceralarını, oyun severler ile buluşturacak.

Bugün, God of War tutkunlarını heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı ve oyunun oynanış videosu sızdırıldı. Muazzam grafiklerinin yanı sıra Kratos’u olgunlaşmış ancak eski sinirinden bir şey kaybetmemiş halde göreceğiz. Oyun, Playstation 4’de 1080P ve Playstation 4 Pro’da ise 4K olarak oynanabilecek.

 

 

Bir önceki yazımız olan GTA 5 Premium Edition Çıkıyor! başlıklı makalemizde GTA 5, GTA V ve Premium Edition hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*