God of War Teması ile Birlikte Playstation 4 Pro Duyuruldu!

God of War Teması ile Birlikte Playstation 4 Pro Duyuruldu!

Sony’nin yaptığı duyuruda, God of War teması kullanılarak Playstation 4 Pro’nun tanıtımı yapıldı. God of War severlerin hayranlık duyacağı Playstation 4 Pro modelini haberimizde sizler için sunuyoruz.

Sony’nin bünyesinde bulunan Santa Monica, 2005 senesinde PS2 için dizayn ettiği God of War oyunu ile birlikte efsaneleşen bir serininde doğuşuna neden oldu. İlerleyen dönemlerde sırasıyla PSP, PS Vita, PS3, PS4 gibi konsollerde de oynanabilen God of War serisine, 2018 de bir yenisi daha gelecek.

Yalnızca God of War adıyla 20 Nisan 2018’de piyasaya çıkacak olan oyunun konusu İskandinav mitolojisi olacak. Birçok görsel yeniliklere de imza atan God of War geliştirici ekibi, izometrik kamera açısından TPS’ye geçmesi, bu yeniliklerden sadece bir tanesi… Oyun ile ilgili çok fazla detay olmamasına rağmen, maceraya Kratos’un oğlu ile devam edileceği düşünülüyor.

God of War’ın piyasaya çıkmasına sadece 1,5 ay kalmasına rağmen bugün Sony’den bir açıklama daha yapıldı. Yapılan bu açıklamada God of War temasına sahip Playstation 4 Pro’yu tanıttı.

 

 

Bir önceki yazımız olan Galatasaray Başkanı World of Warcraft Oynuyor başlıklı makalemizde Galatasaray, Galatasaray Başkanı ve Mustafa Cengiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*