GTA 5 Premium Edition Çıkıyor!

GTA 5 Premium Edition Çıkıyor!

Rockstar Games, GTA 5 Premium Edition’u duyurdu. Premium Edition ile oyunda ne gibi yenilikler olacak?

Rockstar Games, şu ana kadar en fazla satılan oyun olan Grand Theft Auto 5’i, Xbox 360 ve Playsstation 3 platformlarında çıkarmıştı. Daha sonra ise PC, Xbox One ve Playstation 4 platformları sürümü içinde yayınlanmıştı. Nintendo Switch ve Mobil uygulaması henüz çıkmayan GTA V için yeni bir sürüm çıkartmaya hazırlanıyor.

GTA V Premium Edition adıyla çıkacak yeni sürüm PC, Xbox One ve Playstation 4 platformları üzerinden erişim sağlanabilecek. Peki Grand Theft Auto V Premium Edition’da ne gibi değişiklikler olacak.

Rockstar Games, tarafından yapılan açıklamada, Premium Edition sürümünde yeni bir şey olmayacak. Bu sürüm ile yalnızca 1.000.000 GTA ve oyun içerisindeki tüm içerikler ‘’Criminal Enterprise’’ başlangıç paketinde bulunacak.

Rockstar Games’in yeni sürümü oyun severleri heyecanlandırmaya yetmişti ancak yaptığı bu açıklama ile büyük bir hayal kırıklığı yarattı.

Bir önceki yazımız olan Wolfenstein 2: The Deeds of Captain Wilkins Erişime Sunuldu! başlıklı makalemizde Alaska, Gerald Wilkins ve nazi hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*