GTA 5 Yeni Sürüm Paketi ile Geliyor!

Bilgisayar’ın oyun kapsamında popülerleştiği ve birçok yetişkinin ilk oyunlarından biri olan GTA serisinin 5 serüveni devam ediyor. Son olarak 5 yıl evvel GTA 5 versiyonu ile karşımıza çıkan oyun yeniden şekillendirilerek bizlere sunuluyor. Tutkunları tarafından sürekli mesaj yağmuruna tutulan Rockstar Games, bu kapsamda GTA 5 serisine yönelik yeni bir güncelleme hazırlayarak harika özellikler ve detaylarla geliyor. Yeni versiyon sadece GTA Online için yapıldı ve belirli bir takım DLC formatına sahip aynı zamanda oyunun son sürümünü içeren bir paket dahilinde olacak. GTA 5 yeni versiyon büyük gelişmelerle ve özelliklerle kaplı olarak piyasaya sürülecek. Ek olarak ilgili geliştirici firma oyuncuların ekonomik bir bazda alışveriş yapabilmeleri adına fiyatlarını düşük sunacak.

GTA 5 Yeni Sürüm Geliyor

GTA 5 Yeni Sürüm bizlere iki farklı seçenek doğrultusunda sunuluyor. Bunlardan ilki oyunun en son sürüm güncel hali ile birlikte güncellemelerin olacağı garantisi verilmektedir. Akabinde Criminal Enterprises Starter Pack adına sahip eklentilerin sunulduğu ayrıcalıklarda yer almakta. İkinci bir diğer seçenek ise önceki sürüme sahip olanlara gelen indirimli paket dahilini oluşturuyor. Paketin sıfır ve en güncel hali için 85 dolarlık bir meblağ ortaya çıkıyor. Eğer daha öncesinden GTA 5 serisine sahipseniz, bu kapsamda ilgili firma yeni pakete geçebilmeniz için sizden 40 dolar ödemenizi istemektedir.

GTA 5 Yeni Sürümde Neler Var?

Neler yok ki. GTA 5 yeni sürümü ile birlikte birçok yeni araç, yeni ve bol özellikli harika silahlar ve yaşam alanlarına yönelik devasa haritalar sunulacak. Ek olarak bu pakette yer alan tüm dahili durumların geliştirilmeye açık olduğunu da söylemekte fayda var. GTA 5 yeni sürümünü almanız halinde online platforma harcamanız için size 1 milyon dolar sunularak hesabınıza aktarılmaktadır. Bu doğrultuda oyun için bu miktar oldukça şahane.

Bir önceki yazımız olan Facebook Kendi Kripto Para Birimini Çıkartıyor! başlıklı makalemizde facebook kripto ve facebook kripto para hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*