GTA VI, Vice City’de Geçecek ve Kadın Karakterler Geliyor!

GTA VI, Vice City’de Geçecek ve Kadın Karakterler Geliyor!

GTA 6 ile alakalı önemli bir sızıntı ortaya atıldı.

 

GTA 6, her iki konumda geçecek. En önemlisi ise ilk defa kadın karakterler ile oynanabilecek. Bu yenilik GTA tarihinde bir ilk olarak görülüyor. Ayrıca sızıntının devamında ise GTA 6’nın 2022 senesinde çıkacağı söyleniyor.

Her seferinde farklı haritalar çıkaran Grand Theft Auto ekibi, bazı iddialara göre; şimdiye kadar çıkarılan tüm haritaların birbiri ile bağlantısı olması. GTA 6’da ise Kuzey Florida, Vice City ya da tüm Florida’da olabileceği konuşuluyor.

GTA 6’da tüm bunlara ilaveten, oyuncular görev için uçakla bir noktadan diğer bir noktaya seyahat edebilecek. Gidilebilecek ülkeler arasında Güney Amerika ülkelerinden biri olduğu söyleniyor. GTA serisinde ilk defa ana karakter bir kadın olacak. Fakat farklı karakter seçimi olacak mı bununla ilgili şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

Oyunun yayınlanma tarihine 3 – 4 sene olduğu düşünülüyor. Fakat ekim 2018’de piyasaya sürülecek olan Red Dead Redemption 2 isimli oyundan sonra, Rockstar Games’in konuyla alakalı açıklama yapması bekleniyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan Battlefield 5 Satış Rekorlarını Alt Üst Edecek başlıklı makalemizde 1. Dünya Savaşı, 2. Dünya Savaşı ve Battlefield 5 hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*