Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Değişen gelişen teknoloji ve yeni bulunan uygulamalar ile her gün internete duyulan ihtiyaç daha fazla artmaktadır. Kişiler bir ay içerisinde kullanmak üzere tarifeler üzerinden internet paketi satın alırlar. Fakat kullanılan uygulama durumuna göre her zaman bu internet paketleri yeterli gelmez.


Çünkü kişiler internet üzerinden alışveriş, bankacılık işlemleri, sosyal medya ve merak ettikleri bir şey arama konusunda internete ihtiyaç duyarlar. Bunların yanı sıra sürekli yeni uygulamalar oyunlar ile de harcanan internet miktarı artış göstermektedir. Bu artıştan dolayı kişilerin kendi tarifelerindeki internet paketleri yeterli gelmez. Bu durumda sürekli ek internet paketi alma durumu ortaya çıkmaktadır. Ek internet paketleri ise normal tarifeler üzerinden ücretlendirilen internet paketlerinden daha pahalı olmaktadır.

Bu durumda ise kullanıcıların yardımına bedava internet kampanyaları gelmektedir. Bu bedava internet kampanyaları hediye edilen internetleri kişiler doyasıya kullanmaktadır.Turkcell bedava internet kampanyaları ile kullanıcılarına pek çok fırsat sunmaktadır. SMS ya da konuşma dakikası üzerinden de kampanyalar yapan Turkcell’in hediye internet kampanyaları da oldukça sevilmektedir. Çok sayıda kampanya yapan Turkcell sürekli olarak kampanyalarını güncellemekte sayısını artırmaktadır. Böylelikle daha fazla kullanıcıya erişim sağlanarak daha fazla hediye internet dağıtımı yapılmaktadır.

Turkcell bedava internet kampanyaları hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir. Yani herkes bu kampanyalardan yararlanabilirler. Sizlerde internet paketinizi getiremiyor ve daha fazla internete ihtiyaç duyuyorsanız Turkcell’in hediye internet kampanyalarında yakından takip ederek bu kampanyalara katılım sağlayabilirsiniz. Hediye internet kampanyaları kimi zaman SMS yolu ile kullanıcılara bildirilirken kimi zaman ise sizlerin takip etmesi gereklidir. Şimdi sizlere Turkcell’in bedava internet kampanyalarından bahsedeceğiz:

4.5 G Salla Kazan Kampanyası İle Bedava İnternetler Sizin Olsun

Her hafta hediye internet kazanmak istiyorsanız Turkcell’in salla kazan kampanyası sizlere her hafta yapacağınız ziyaretlerde 1 GB, 2 GB, 3 GB, 4 GB, 5 GB ve 10 GB’a kadar Turkcell bedava internet şansı sunmaktadır. 4.5 G kullanan aboneler bu kampanyadan faydalanabilirler. Bu kampanyada hediye internetler kazanmak için hesabı uygulamasının telefonunuzda bulunması gerekmektedir. Eğer bu uygulamaya hala sahip değilseniz hesabım uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra hesabım uygulamasına düzenli girişler sizlere hediye internet vermektedir. Her hafta bedava internet hediyeleriniz yenilenmekte olup uygulamaya girip telefonunuzun sallamanız yeterli olacaktır. Uygulamanın ilgili bölümü sizlere kazandığınız hediye internet miktarını söyleyecektir. Her hafta sizlere verilen bu Turkcell bedava internetleri sayesinde internet paketiniz bitmiş olsa dahi doyasıya internet kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bu uygulamayı indirmek için ise sizin kartınızın 4.5 G ile uyumlu olması gerekmektedir. Uyumlu olan sim kartınız ile uygulamayı indirebilir bedava internetlerin de sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Yaani Kampanyası İle Bedava İnternet Paketleri

Bu uygulama sayesinde 1 GB ya da 2 GB internet sizlerin olmaktadır. Turkcell bedava internetlerini alabilmek için yani uygulamasını cihazınıza yüklemiş olmanız gerekmektedir. Uygulamayı yükledikten sonra yani uygulamasında 1 GB bedava internet kazanmaktasınız. Kazandığınız bu internetin üzerine 1 GB internet daha kazanmak istiyorsanız uygulamayı kullanmanız gerekmektedir. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra uygulama üzerinden arama yapmanız gerekmektedir. Uygulamayı on gün kullanıp uygulama üzerinden 20 arama yaptığınız da 1 GB Turkcell bedava internet daha kazanabilirsiniz.

Turkcell Haydi Gel Kampanyası İle 2 GB Bedava İnternet

Faturalı hat kullanıcıları için geçerli olan bu kampanya sayesinde bir yıl boyunca her ay bedava olarak 2 GB Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken operatör tarafından belirtilmiş olan faturalı pakete geçiş yapmak olacaktır. Bu pakete geçiş yaptıktan sonra her ay faturamız yenilendiğinde faturanıza ek olarak 2 GB internet hediyesi sizlerin olmaktadır. Bir yıl boyunca kazanacağınız bu hediye internet sayesinde toplamda 24 GB internet size hediye edilmiş olacaktır. Yeni hat alacak ya da faturalı hatta geçiş yapacak olan kullanıcılar da haydi gel kampanyasından faydalanabilirler.

Turkcell GNÇ Gece Kullanıcılarına 1 GB Hediye İnternet

Faturalı GNÇ kullanıcıları 1 GB Turkcell bedava internetin da sahibi oluyorlar. Kampanya koşulları saat 22:00 ile 6:00 saatleri arasında geçerli olup GNÇ Eko yıllık ve GNÇ eko paketi kullanıcılarını kapsamaktadır. Kampanyaya katılım yaptıktan sonra gece kullanabileceğiniz 1 GB internet de Sizlerin olmaktadır.

Faturasız GNÇ Full 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Faturasız hat kullanan GNÇ paketi sahipleri bu kampanyadan yararlanmaktadır. Bu kampanyaya geçiş yaptıktan sonra Turkcell bedava internette sizin olmaktadır. Faturasız GNÇ full 10 GB tarifesine geçen kullanıcılar faturasız hatlarına 30 TL yükleme gerçekleştirdiğin de 1 GB Turkcell bedava internetinde sahibi olmaktadır. Faturasız GNÇ full paketi aylık 45 TL olup içerisinde 1000 dakika, 5 GB gündüz 5 GB gece olmak üzere toplamda 10 GB internetin sahibi olmuş olurlar. Bu pakete geçiş yapmak için 2222‘ye GNC FULL 10 GB yazarak katılım sağlayabilirsiniz.

Dergilik Uygulaması İle 1 GB Bedava İnternet Kazanın

Dergilik uygulaması ile pek çok farklı yeni dergi ve gazeteler hakkında bilgi sahibi olurken bu uygulamayı kullanırken bedava internet kazanma şansı da sizleri beklemektedir. Dergilik uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra bir hafta boyunca kullanabileceğiniz Turkcell 1 GB bedava internet sizlerin olmaktadır. Sizlerde kazandığınız hediye internet ile hem Dergilik uygulamanızı hem de diğer uygulamaları gönlünüzce kullanabilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı İle Turkcell 2 GB Hediye İnternet Kazanın

Turkcell faturalı hat sahipleri faturalarını otomatik ödeme ile gerçekleştirdiğinde 2 GB Turkcell bedava internetin da sahibi olmaktadır. Yapmanız gereken faturamızın ödenmesi için otomatik ödeme talimatı vermek olacaktır. Otomatik fatura ödemeniz gerçekleştiğinde sizlere 2 GB hediye internet tanımlaması yapılacaktır. Hediye internetinizin tanımlaması gerçekleştirildikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Goller Cepte Uygulaması İle Her Gol Den 100 MB İnternet Kazanma

Hem maçları takip edebilir hem eğlenip hem de bedava internet kazanabilirsiniz. Goller cepte uygulamasını indirerek maçlarda gol seçimi yaparak seçtiğiniz gol atıldığında 100 MB internet kazanabilirsiniz.

Özel Günlerde Turkcell Hediye Internet

Turkcell kullanıcılarına her zaman düşündüğü gibi özel günlerde de düşünmektedir. Yılbaşı, dini bayram, milli bayramı, sevgililer günü, 1 Mayıs, 15 Temmuz ve 10 Kasım gibi özel günlerde kullanıcıların internetlerine doyasıya kullanmaları için hediye internet kampanyaları düzenlemektedir. Özel günler için güncellenmiş olan Turkcell bedava internetler bu özel günlerde hattımıza tanımlanıp bugün boyunca kullanımınıza sunulmaktadır. Her gün olduğu gibi Turkcell özel günlerde de siz kullanıcılarının yanında olmaktadır.

Bip Uygulaması İle Hediye İnternetler

Bip uygulaması kullanıcılarına Turkcell bedava internet kazanma şansı sunmaktadır. Hem uygulamayı kullanarak hem de arkadaşlarınızı davet ederek bu uygulamadan ve de internetten sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken telefonunuzda bip uygulamasını indirmek olacaktır. Uygulamayı telefona indirip kullanmaya başladığınızda 1 GB Turkcell bedava internet hattınızın tanımlanmaktadır. Ve sadece kazandığınız internet bununla da bitmez. Daha fazla internet kazanmak istiyorsanız bu uygulamayı arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz.5 arkadaşınızın uygulama üzerinde bulunan davet et bölümünden davet ederek arkadaşlarımızın bu uygulamayı kullanmasını sağladığınız takdirde 1 GB Turkcell hediye internet daha kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Sil Süpür Hilesi | 30 GB İnternet Kazanma başlıklı makalemizde Sil Süpür, Sil Süpür bugu ve Sil Süpür Hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*