Mart 2018’de çıkacak en iyi oyunlar

Elindeki oyunları bitirenler ve yeni heyecanlara yelken açmak isteyenler yeni oyunları heyecanla bekliyor. Özellikle seri oyunlarda beğendiğiniz ve konunun devamını beklediğimiz çok olmuştur. Şubat ayında son kısımlarına gelmişken sizler için mart ayında çıkacak 4 oyunu listeledik.

1.Final Fantasy XV: Royal Edition ve Final Fantasy XV Windows Edition

Listenin ilk sırasında Final Fantasy XV var. Final Fantasy XV 6 Mart’ta bilgisayarlara, Royal Edition ismiyle ise PlayStation ve Xbox’a geliyor. İki oyun arasında bir fark yok. Sadece Final Fantasy XV isimli oyun PlayStation ve Xbox’a daha önce çıktı bu yüzden ismi değişerek Final Fantasy XV Royal Edition oldu. Oyunun fiyatı konsollar için de PC için de 50 dolarlık fiyatla çıkacak. Eğer konsol sahipleri Final Fantasy XV oyununa sahipse Royal Edition’a 20 dolar karşılığında yükseltebilecek.

  1. Devil May Cry HD Collection

İkinci sırada Devil May Cry var. Devil May Cry HD Collection yeni bir oyun sayılmaz. Bir paket olacak ve Devil May Cry, Devil May Cry 2 ve Devil May Cry 3: Special Edition oyunlarını içerecek. Oyunları yüksek çözünürlüklü ve 60fps oynama imkanını bu sayede yakalamış olduk. 2012 yılında da bu şekilde bir oyun paketiyle karşılaşmıştık. Bu sefer gelişen teknolojile birlikte daha kaliteli bir oyun deneyimi bizi bekliyor. Oyun dijital ve kutulu olarak piyasaya 13 Mart tarihinde sunulacak. Oyunun fiyatı ise 30 dolar civarında olacak.

3.Assassin’s Creed: Rogue Remastered

Oyunumuz da yeni bir oyun sayılmaz. Assassin’s Creed: Rogue isimli oyun 2014 yılında konsollar için, 2015 yılında ise PC için çıkmıştı. Oyunun yeni Remastered versiyonu ise 20 Mart 2018 tarihinde çıkacak. Yeni versiyonla birlikte oyun aradan geçen yıllarla beraber daha da gelişiyor. Grafik özelliklerinin gelişmesiyle birlikte oyuna yeni görevler, silahlar, Assassin’s Creed: Origins’teki kıyafetiler gibi birçok yenilik bizi bekliyor. Oyun PlayStation 4 Pro ve Xbox One X’te 4K çözünürlükte oynanabilecek.

  1. Far Cry 5

Listemizin son sırasında FPS ailesinin göz bebeklerinden olan Far Cry serisinin 5 oyunu var. Oyun 27 Mart’ta bekleyenlerine kavuşacak. Yeni oyunlar birlikte bazı yenilikler de bizi bekliyor olacak. İlk yenilik oyunun Amerika’da geçmesi. Oyun serisinin Amerika’da geçen tek oyunu şuanda bu. Bir diğer yenilik ise artık oyunda kendi karakterimizi oluşturabilecek olmamız. Bu özellikle de serisinde bir ilk niteliğinde. Oyunun iki farklı sürümü ile birlikte PlayStation Store’da 269 TL’ye ön sipariş edebiliyoruz. Diğer platformlardaki fiyatının da benzer olması bekleniyor. Eğer ön sipariş ederseniz bazı sürprizler de sizi bekliyor olacak. Kıyamete hazırlık paketi, silah ve araç görünümleri ön sipariş hediyeleri arasında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Warhammer Quest 2 – Android’e Geliyor başlıklı makalemizde Android, iOS ve Perchang hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*