Masamune-kun No Revenge Tanıtım ve İncelemesi

Hayatımızın her bir döneminde bizim de intikam almak istediğimiz birileri elbet oldu. Peki bu intikam için ne kadar sabırlı olup dayandık? Kaçımız üst düzey bir intikam planı hazırladı ki? Eğer ustalıkla hazırlanmış bir intikam planı ve romantik okul animesini bir arada izlemek istiyorsanız Masamune-kun No Revenge tam sizin için biçilmiş kaftan 🙂

2016 yılına kadar manga olarak yayınlanan seri, 2016 yılında yapılan açıklama ile tv serisi olarak yayınlanacağı duyurulduktan sonra oldukça ilgiyle karşılandı. Size romantik bir intikamın yanında kişisel gelişim ve ön yargılar ile ilgili de birçok mesaj verecek animeyi ilk başta biraz tanıyalım.

Masamune-Kun No Revenge Tanıtımı

Makabe Masamune çocukluk yıllarında oldukça kilolu, içine kapanık birisidir. O dönemlerden tanıdığı olan ve birçok imkana sahip olan Adagaki Aki adlı kız tarafından sürekli hakaret içerikli laflar duyup şiddet görmektedir. Adagaki, Makabe’yi sürekli Piggy olarak çağırmaktadır. Bu durumun artık katlanılmaz bir hale geldiği dönemde intikam yemini içen Makabe birçok konuda kendine yol planı çizer. Hem kişisel gelişim olarak hem de vücudunda planladığı değişiklikleri seneler içerisinde bir bir başaran Makabe artık çok fit bir vücuda sahip oldukça kültürlü birisi olmuştur.

Geriye sadece intikam almak kalmıştır. Bunun için ilk iş olarak okul kaydını değiştiren Makabe, okul kaydını Adagaki’nin okuduğu okula aldırır. Okula nakil işlemi gerçekleşen Makabe okulda kısa sürede oldukça popüler olur. Bu popüler kişiliği Adagaki’nin fark etmemesi imkansızdır. İnanılmaz değişim yaşayan Makabeyi tanıyamayan Adagaki kısa sürede yaklaşır. Bu yaklaşmanın ardından intikam planı devreye koyulur ve artık intikam için yapılması gerekenler yapılacaktır.

Peki bu intikam planı ne gibi sonuçlar doğuracak? Sizce Makabe o kadar acımasız bir ruh hali ile Adagaki’den intikam alabilecek mi? Yoksa aşık olup tüm her planı birbirine mi karışacak onu da izledikçe öğreneceksiniz 🙂

Bir önceki yazımız olan Mondaiji – Tachi Anime İncelemesi başlıklı makalemizde Mondaiji – Tachi Anime İncelemesi ve Mondaiji – Tachi Anime Konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*