Nasıl Resim Upload Edilir?

İnternet dünyası birçok değişiklik ile insanları şaşırtmaya ve birbirinden farklı gerek ücretli, gerek ise ücretsiz olarak web siteleri eşliğinde verilen hizmetler neticesinde kullanıcıları oldukça memnun etmektedir. Şüphesiz artık teknolojinin geliştiği bir ülkede insanlar bankaya bile gitmeye gerek duymadan birkaç ufak işlem neticesinde çok kısa sürede tüm banka işlemlerini bilgisayardan ve hatta akıllı telefonlardan bile internet bağlantısı aracılığı ile kolaylıkla yapabilmektedir. Bunlara hitaben bir örnek daha vermek gerekirse resim yükleme ve sosyal medya gibi birçok faaliyetlerin döndüğü internet ortamı kullanıcının hemen her ihtiyacını rahatlıkla sunabilmektedir. Özellikle de resim upload siteleri günümüzde halen popülerliğini koruyan ve oldukça gelişmiş bir sistem ile kullanıcıların daha rahat ve daha hızlı bir şekilde resim yükleme işlemlerini yapabilmelerini sağlamaktadır. Geçmiş dönemlere nazaran daha pratik ve daha hızlı bir sistem ile kullanıcıların resim yükleyerek link haline gelen resimlerini diledikleri kişiyle paylaşma veya yayınlama gibi olasılıkları sunmaktadır.

RESİM YÜKLEMEK ÜCRETLİMİ?

Resim yükle adı altında hizmet veren resim upload sitelerinin büyük bir çoğunluğu kullanıcıdan herhangi bir ücret talep etmeden ister 1 adet ve istenirse onlarca resmi hiçbir ücret ödemeden rahatlıkla upload edebilme şansını sunmaktadır. Nitekim ücretli sitelerde bu konu içerisinde yerini almakta, fakat aynı kalite ve aynı hızlılıkta sunulan resim yükleme sitelerinin ücretsiz olanları daha fazla bir durum içerisinde kullanılmaya devam etmektedir. Yapmanız gereken tek şey ise Google veya diğer arama motorlarından resim yükleme ile ilgili terimleri arattırarak karşınıza çıkacak olan güvenilir ve bir o kadarda hızlı resim yükleme sitelerine erişim sağlayarak ister ziyaretçi olarak veya dilerseniz üye olarak da resim yükleme şansına sahip olabilirsiniz.

AKILLI TELEFONLARDAN RESİM YÜKLEYEBİLİR MİYİM?

Resim yükleme siteleri geliştirdikleri sistem sayesinde artık sadece bilgisayardan değil, aynı zaman’da tablet veya akıllı telefonlardan da  hızlı resim yükleme olasılığını sunmaktadır. Bu işlem için sadece Wİ-Fİ veya hattınıza tanımlı olan data paketinizde yeterli internetin bulunmasıyla ilişiği olan bir alternatif seçenektir. Akıllı telefonlarınızdan da hiçbir ücret ödemeden bedava resim yükleme sitelerinden faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Iphone X’de Animoji Nasıl Kullanılır ? başlıklı makalemizde Animoji Nasıl Kullanılır ve Iphone X’de Animoji Nasıl Kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*