Operatörlerin Ramazan Kampanyaları

15 Mayıs Salı günü itibariyle 11 Ayın sultanı Ramazan ayı başladı ve ilk oruçlar tutulmaya başlandı. Ramazan ayı boyunca 02.00-06.00 saatleri arasında internet kullanım oranı artıyor. Operatörler Ramazan ayını kutlamak ve hediye internet talebine yanıt vermek için Ramazan ayı süresince çeşitli kampanyalar düzenliyor. Bu yazımızda 3 Büyük operatörün Ramazan kampanyalarını listeledik.

Türk Telekom

Türk Telekom, Ramazan ayı süresince 02.00-06.00 saatleri arasında kullanabileceğiniz 10GB mobil internet paketi hediye ediyor. 14 Haziran’a kadar geçerli olan bu kampanyadan faturalı ve faturasız Türk Telekom aboneleri faydalanabiliyor.

Türk Telekom Ramazan Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Türk Telekom Ramazan kampanyasına katılmak için 5555’e SAHUR yazıp göndermek yeterli. Kampanya detaylarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

 

Vodafone

Vodafone, maalesef bu Ramazan faturasız abonelerine özel 1 Haftalık ücretsiz Video Pass ve Sosyal Pass kampanyası hariç kampanya sunmuyor.

Vodafone Ramazan Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Faturasız abonelerine özel 1 Haftalık ücretsiz Video Pass ve Sosyal Pass kampanyasının detaylarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

 

Turkcell

Turkcell, Ramazan ayı süresince mevcut internet paketinizi iki katına çıkarıyor.

Turkcell Ramazan Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Turkcell Ramazan kampanyasına katılmak için BiP uygulaması üzerinden “4.5G Ramazan Kampanyası” isimli kanalı takip etmek yeterli. Kampanya detaylarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz “Operatörlerin Ramazan Kampanyaları” arasından operatörünüzün sizden istediklerini yerine getirerek hemen hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Başka bir içerikte görüşmek üzere…

Bir önceki yazımız olan Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale Modu Açıklandı! başlıklı makalemizde Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale Modu hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*