PES 2019 ile Birlikte Gelen Yenilikler

Geçtiğimiz Nisan ayında KONAMI firmasının PES 2019 sürümünden sonra piyasadan çekileceği dedikoduları yankılanmıştı. Her ne kadar buna yönelik net bir açıklama henüz gelmiş olmasa da bu duruma korku içerisinde bakan milyonlarca oyun tutkunu etkilendi diyebiliriz. Buna yönelik geçtiğimi EL CLassico karşılaşmasında (Real Madrid – Barcelona) ilgin bir detay gözler önüne serildi. Stadyum kapsamında yayınlanan reklam panoları Pro Evolution Soccer serisinin devamı olan PES 2019 modelinin resmi tarihi ile birlikte açıklanması büyük heyecan yarattı. Merakla beklenen serinin ne zaman çıkacağına dair bir bilgi şuana kadar verilmemişti. Fakat bu karşılaşma kapsamında yer alan reklam panolarında oyunun 9 Mayıs tarihinde duyurulacağı belirtilmişti.

Pro Evolution Soccer 2019 Duyuruldu!

Beklenen an geldi, 8 Mayıs tarihinde KONAMI resmi twitter hesabından yaptığı açıklama ve paylaştığı bir tanıtım(trailer) formatındaki fragmanıyla 9 Mayıs’ta beklenen duyurunun olacağını dile getirdi. Uzun süredir beklenen ve büyük değişikliklerin olacağı bildirilen oyun artık çok yakında. Oyunda birçok hatanın ve istenmeyen durumların göz önünde bulundurularak düzeltildiği bu seri de kullanıcıların son zamanların en iyi futbol oyununa tanıklık edileceği bildirildi. PES tutkunlarının şimdiden heyecan içerisinde seriyi beklediği de gözlemleniyor. Buna  yönelik birçok forum ve platform üzerinden ne denli bir heyecan içerisinde oldukları da gözlerden kaçmayan detaylar olmakta. İşte PES 2019 ile birlikte gelen yenilikler.

4K ve HDR ile Harika Görünüm: 4K ekrana sahip TV’ler için özel bir modda geliştirilen oyun, HDR üzerinden de oynanabiliyor. Ayrıca oyuna uzun zamandır istenilen karlı hava özelliği de sonunda eklenmiş bulunmakta. Buna yönelik oyuncular karlı bir atmosferde futbol keyfi yaşayabilecekler.

Gözlemlenebilir Yorulma Özelliği: PES, bekleneni sonunda verdi ve kullanıcıların merakla beklediği gözlemlenebilir yorulma durumu da yeni seri ile geliyor. Bu aktif özellik sayesinde artık oyuncuların performansını direkt olarak etkileyen yorulma hissi de yaşanabilecek. Yıldız oyuncular bu özellik kapsamında daha dikkatli kullanılması zorunluluğu nasıl aşılabilecek, bu da merak konusu olmaktadır.

PES MyClub Tepeden Tırnağa Değişiyor: Yeni seri içerisinde yeni oyuncu kartları sistemi oyuna entegre bir şekilde geliyor. Oyun kapağını süsleyen Countiho’da bunun en güzel örneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Artık oyuncular bu kartlar üzerinden en iyi oyuncularını bularak kendi takım formatlarını oluşturabilecekler.

 

Bir önceki yazımız olan Profesyonel Pubg Oyuncularının Grafik Ve Mouse Ayarları başlıklı makalemizde pubg grafik ayarları ve pubg mouse ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*