Plastic Memories Anime Konusu

13 bölümlük  azcık bilim kurgu, dozunda drama ve romantizm ve çok güzel bir komedisi olan animedir. Oldukça sempatik bir anime olduğu için kesinlikle izlemenizi öneririm. Eğer aşırı bir şekilde etkileniyorsanız izlemenizi tavsiye etmem salya sümük ağlıyabilirsiniz.

Plastic Memories Anime Konusu

 İnsanlarla birebir aynı özelliklere sahip cihazlar üretilmektedir. Üretilen bu cihazlara “giftia” adı verilmektedir. Bu giftiaların yaşam ömürleri sadece yaklaşık dokuz yıldır ve bu süreden sonra  giftialar toplanır, hafızaları silinir ve kaldırılır. Asıl karakterimiz Tsukasa Mizugaki ise Giftia şirketinde “Terminal Hizmet Birimi”nde yeni işe başlamıştır. Fakat işi konusunda herhangi bir fikri yoktur. Şirket ise Tsukasa’dan, daha ilk görüşte etkilendiği giftia olan Isla ile takım olması ve süresi dolmak üzere olan giftiaları kullanıcılardan almasını istenir. Bir insan ve bir giftiadan oluşan ekiplerin görevi belirlenen rotalarda, süreleri dolmuş ya da dolmak üzere olan giftiaları toplamaktır.

13 bölümlük hikaye oldukça sempatik aslında. Seri azcık bilim kurgu, dravama ve romantizm’den oluşuyor. Bu seriyi izlerken geçirdiğim eğlenceli ve romantik zamanları düşününce, Plastic Memories‘in kesinlikle zaman kaybı olmadığını belirtmek isterim.

 

Bir önceki yazımız olan Pubg FPS Arttırma Yöntemleri başlıklı makalemizde Pubg Fps Arttırma ve Pubg Fps Arttırma Yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*