PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın (PUBG) Mobil Versiyonu Yayınlandı

PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın (PUBG) Mobil Versiyonu Yayınlandı

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) son dönemlerin en popüler oyunu… Steam’de birçok rekor birden kıran PUBG’ın en sonunda mobil versiyonu çıktı. Geçen sene sonunda, PUBG Mobile geliştirdiklerini açıklandı ve kullanıcılar tarafından büyük bir merakla piyasaya çıkacağı gün beklendi. Uzun süren bekleyiş sona erdi ve PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın Mobile versiyonu, Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil telefon ve tabletlerde indirilebilir bir hale geldi.

PUBG Mobile, piyasaya çıktıktan sonra herhangi bir problem görülmedi. PUBG’nin PC ve Xbox One platformlarında çıktığı sorunların yaşanmaması, firmanın gereken özeni vermiş olduğunu gösterir.

PUBG Mobile’ı iOS işletim sistemi için indirecekler için dosyanın büyüklüğünün 900 MB olduğunu söylemeliyiz. Android işletim sistemi için en sorunsuz oyun deneyimi için 2 GB RAM istediğini belirtmeliyiz. PUBG’nin oyun dağıtımını, Çin’in en büyük firmalarından biri olan Tencent’in mobil birimleri gerçekleştirmektedir. Ayrıca PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG)’de, Unreal Engine 4 motorlarının kullanıldığını hatırlatmak istiyoruz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) Mobile hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletler tarafından indirilebilir. Kullanıcılar, oyun üzerinden satın aldıkları ya da kazandıkları oyun paraları ile sürpriz hediye kutusuna ulaşabiliyor. Google Play ve App Store’da PUBG Mobile için yapılan yorumlar ve verilen puanlar, oyunun kısa zaman içerisinde popüler olduğunu kanıtlamaktadır. Diğer platformda yakaladığı başarıyı, mobil versiyonunda yakalayacak mı? Bunu zaman gösterecek.

 

Pubg Mobile İndir

Bir önceki yazımız olan Monster Hunter World Hakkında Her Şey başlıklı makalemizde dövüş, hakkında ve Monster Hunter World hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*