Project CARS 2 için Yeni Xbox One X Geliştirmeleri

Project CARS 2 için Yeni Xbox One X Geliştirmeleri

 


Şu anda Xbox One X piyasada bulunan en güçlü konsollardan biri. 4K deneyimi yaşatacak olan bu konsolun, oyunlardaki etkisi ön plana çıkıyor. Bu oyunlardan biri de Project CARS 2 ‘dir. PlaysStation 4 Pro konsolunda 1440p, Xbox One X konsolunda ise 1620p ile karşımıza çıkıyor. Bu durum yakın zamanda daha da gelişecektir. Project CARS 2 oynanabilir bir demo paylaşmıştı. Açıklanan bu demoda 3 çeşit raba ve tek bir tane pist seçebiliyorsunuz. Daha önemlisi oyunun Xbox One X demosunun, Xbox One X platformundaki sürümüne oranla çok fazla gelişmiş görselliğe sahiptir. Bu olay nihai sürüme henüz uygulanmadı.

 

Konuyla ilgili Slightly Mad Studios tarafından yapılan açıklamaya göre, az bir zaman sonra Project CARS 2 nihai sürümü yayınlanmış olacak. Tarihi belli değil ama, geliştirilmiş görselliğe, performansa ve çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Diğer taraftan Slightly Mad Studios, Project CARS 2 için güncelleme yayınlamıştır. Online Championship altında yeni modu oyuna eklemiştir. Bu sayede çevrimiçi olarak tüm şampiyonalarda oynayabilirsiniz. Ayrıca geliştirici stüdyo, çevrimiçi oyunlara giriş yaparken ve senkronizasyon işleminde çalışmalar yapmaktadır.

Kariyer modu için McLaren 720S VIP Challenge eklendi. Nissan BNR32, Nissan R89c, Porsche 961 gibi arabaları kariyer modunda kullanabilmeniz etkin olması bekleniyor. Project CARS 2 oyununda lastik çeşitleri ile ilgili yapılan düzenlemelerin yanında, Group C, GTP, Formula arabaları, LMP900 ve GT1 yağmur lastiklerinde de yenilemeler yapılıyor.

Project CARS 2’nin Fun Pack İçeriği Duyuruldu

İddialı yarış simülasyon oyunlarından Project CARS 2, başarılı bir satış izliyor. Fakat Bandai Namco ile Slightly Mad Studios performanslarını yükseltmek için oynanabilir demo yayınladılar. Yayınlanan demo Avrupa bölgesinde kullanıcılar ile buluşmuştur. Bunun üzerine Slightly Mad Studios ve Bandai Namco yeni fragman paylaştılar.

Formula Renault 3,5, Ferrari 488 GT3 ve Lamborghini Huracan LP610-4 arabaları Red Bull Ring pistinin seçilebilir demo ile araç tutkunları adrenalin dolu saatler geçirecek. Ayrıca Xbox One X ve PlayStation 4 Pro konsollarının da gücünden yararlanarak en mükemmel şekilde performans sağlayacak. Diğer taraftan Slightly Mad Studios ile Bandai Namco birlikte Fun Pack adı altında içerik duyurdular. Bir sonraki kış mevsiminde yayınlanması beklenen Circuit De Barcelona-Catalunya Rallycross ile Brands Hatch Rallycross Historic adında 8 yeni araba, 2 yeni pist yayınlanacak. Bunlara ek olarak eSport takımlarından ilham alınarak hazırlanmış 6 yeniş araba kaplaması Fun Pack ilave edilecek. Yeni içerik ile beraber gelen arabalar şu şekildedir;

  1. Audi S1 EKS RX Quattro
  2. Citroën DS3 RX Supercar
  3. Ford Bronco
  4. Ford Mustang RTR Spec – 5D
  5. Mustang ’66 RTR
  6. Ford RS200 Evolution
  7. Renault R5 Maxi Turbo
  8. Audi Sport Quattro S1

 

Beklenen zaman sonunda geldi. Project CARS 2 resmi olarak PlaysStation 4, PC, Xbox One satışa çıktı. 35 markkadan toplam olarak 180 araba, 60’tan fazla bölgede, birden çok düzenlemeye sahip 130’dan fazla pistte, 29 değişik motor sporunda yarışabilirsiniz. Gerçekçi yarış simülasyonu deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Youtube Türkiye En Çok İzlenen 5 Oyun Kanalı başlıklı makalemizde En iyi 5, Oyun ve Oyun inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*