PUBG Dengelerini Yerinden Oynatabilecek Bir Özellik

PUBG Dengelerini Yerinden Oynatabilecek Bir Özellik

Aksiyon türü oyunlara ilgi duyanlar, ‘’uzuv delmenin’’ oyun içerisinde ne kadar etkili ve önemli olduğunu iyi bilir. Bu özellik her oyunda farklı isimlerle tanınır ancak genellikle uzuv delme olarak telaffuz edilen bu özelliğin teknik adı ise Armor/Limb Penetration’dur. Bu özellik ile rakibinize mermi sıktığınız zaman, zırhını delerek çıkmasını sağlıyor. Özelliğin diğer bir önemi ise düşmanınızın arkasında bulunan kişi de bu büyük ateş gücünden etkileniyor.

 

PUBG için İnanılmaz Güncellemeler Yakında…

PUBG için 2018 yılı gayet hızlı başladı. Ancak satışların belli bir doygunluğa ulaşması, hileciler ile yapılan mücadele ve rakiplerinin ücretsiz baskısı derken, PUBG biraz geri plana itilmeye başlamıştı. Bu durumun bilincinde olan topluluk menajeri Andro Dars, PUBG oyuncularını heyecanlandıracak yol haritasını paylaştı.

PUBG Mekaniklerini Komple Değiştirecek Özellik: Uzuv Delme

Aksiyon oyunlarına ilgi duyanlar çok iyi bilir uzuv delmenin ne kadar önemli ve güçlü bir özellik olduğunu… Rakibinize sıktığınız mermi (kalibresine göre), vücudunda zırh olsa bile parçalar. Hatta öyle ki düşmanınızın arkasında kim varsa vücuttan çıkan mermi ona saplanarak hasar verir. Bu denli güçlü bir özellik çok kısa zaman içerisinde PUBG’de aktif edilecek.

Oyuna gelecek diğer yenilikler:

  • Ana Menü Sesli Sohbet
  • Oyun İçerisinde Arkadaşlık Sistemi
  • Yeni Araç

 

Burada en dikkat çekici tabi ki yeni araç… Oyunun mekaniklerini değiştirebilecek bir özellik olduğu konusunda, tüm PUBG oyuncuları hem fikir… PUBG Topluluk Yöneticisi Andro Dars’ın yaptığı açıklamalarda, oyuna gelecek bu özelliklerin hepsi eski oyuncuların tekrar dönmesini sağlamak için yapılmış. Bu hafta oyunun test serverlarında yeni özellikler denenebilecek.

Oyun için sohbet ve arkadaş ekleme özellikleri ise dış uygulamalardan oyuncuları kurtaracağa benziyor.

 

Bir önceki yazımız olan Efsaneleşen Dövüş Oyunu Tekken Mobil Cihazlara Geldi başlıklı makalemizde Bandai Namco, mobil cihaz ve Popüler dövüş oyunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*