Pubg FPS Arttırma Yöntemleri

Bildiğiniz gibi son dönemlerin popüler oyunu olan pubg fps arttırma yöntemlerini sizler için derledik! Bu yöntemleri bizzat kendi bilgisiyarimda denemiş olduğum için sizlere gönül rahatlıyla sunuyorum!

1. Yöntem Herkesin Bildiği Gibi Oyun Ayarlarını Düşürmek
Oyun ayarlarını düşürme yöntemini herkes bildiği için burayı es geçiyorum bilgisiyarınıza göre en düşük veya orta seviyelere indirin

2- Driver Booster İle Sürücüleri Güncellemek

Driver Booster programını indirerek güzel bir şekilde bilgisiyarınızı ilk başta taratın daha sonra bütün güncellemesi gereken programları bırakın güncellesin günceledikten sonra hem bilgisiyarınızdaki hemde oyundaki performans artışını görüceksiniz

[ilgiliicerik icerik_id=”2366″]

3- Ccleaner İle Bilgisiyari Taratmak Ve Temizlemek

CCLenaer programını indirin ve bilgisiyarınızdaki çerezleri temizleyin ardından kayıt defteri hatalarınıda gidermeyi unutmayın! Bunları yaptıktan sonra bilgisiyarınızı yeniden başlatın!

4- Laptopsa Fişe Takın

Eğer bilgisiyarınız laptop ise bataryayı çıkarın ve fişe takılı bir şekilde oynayın batarya + fişle oynamakta performansı düşürecektir

5- Bilgisiyarınızı Yükseltin

Son olarakta bu tavsiyeyi veriyorum 🙂 Bilgisiyarinizi yükseltmeyi deneyin paranızı biriktirin! Veya son olarak oyunun optimizasyon yapmasını bekleyin.

 

Sizlere önericeklerim bu kadar arkadaşlar eğer dediğim yöntemlerin hepsini yaparsanız gerçekten fps artışı olduğunu görüceksiniz elimden bu kadar geliyor. Şimdiden iyi ve zevkli oyunlar dilerim!

Bir önceki yazımız olan Teknolojinin Hayatımızdaki Yeri başlıklı makalemizde Teknolojisinin Hayatımızdaki Yeri hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*