PUBG Global Invitational 2018 Turnuvası Başlıyor

PGI 2018 Turnuvaları Ne zaman?

Pubg yetkilerinin yaptığı açıklama şu yönde

”PUBG Global Invitational 2018 (PGI 2018) e-spor etkinliğimizi size duyurmaktan gurur duyuyoruz. Tüm dünyanın en iyi 20 profesyonel takımı toplamda 2.000.000$ ödül  için çekişecek efsane para. PGI 2018 resmi olarak PUBG Corp. tarafından yapılacak ilk büyük PUBG espor turnuvası olacağını belirtiyorlar. 25 Temmuz ve 29 Temmuz tarihleri arasında Berlin’de gerçekleşeceğini söylediler.

PGI 2018’de Temmuzun başında Avrupa,Kuzey Amerika ve Asya’daki bölgesel turnuvalar ile seçilecek en iyi 20 takımın yer alacağını belirttirler. PGI 2018’de 4 kişilik takım maçlarının oynanacağı söylendi. 25 ve 26 Temmuz’da TPP maçları, 28 Temmuz ve 29 Temmuz’da FPP maçları oynanacak. Hem TPP hem FPP için her 2 mod içinde birer takım şampiyon ilan edilecek. Davet edilecek takım sayıları alt tarafta verilmiştir..

PGI 2018 Turnuvaları Ne zaman?
PGI 2018 Turnuvaları Ne zaman?

Yapılan açıklama göre davet edilecek takım sayıları

Avrupa’dan 3 Takım

Kuzey Amerika’dan 3 Takım

Asya’dan 3 Takım

Bağımsız Devletler Topluluğu’ndan 3 Takım

Güney Kore’den 2 Takım

Çin Halk Cumhuriyeti’nden 2 Takım

Japonya’dan 2 Takım

Latin Amerika’dan 1 Takım

Okyanusya’dan 1 Takım

Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan 1 Takım

Not : Asya’ya Çin, Japonya ve Kore turnuvaya dahil değildir.

Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinden katılacak takımların, şuanda devam etmekte olan LG Pubg TGL turnuvası ile belirleneceği söylendi. LG Pubg TGL mayıs ayı elemeleri şuanda devam etmekte onun için başvuru yapabilirsiniz. PGI 2018 hakında ayrıntılı bilgiler ve etkinliğin yeri bileti v.s sayfamızda açıklanacaktır.

Kaynak : Pubg.tamgame.com

 

Bir önceki yazımız olan Pubg Silah Dengelemesi Çalışmaları Başladı! başlıklı makalemizde PlayerUnknown’s Battlegrounds, PUBG ve pubg silah dengelemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*