PUBG Hilecileri Durduramıyor! Yeni Bir Hile Daha Eklendi

PUBG Hilecileri Durduramıyor! Yeni Bir Hile Daha Eklendi

Battle Royale türü oyunları seviyorsanız, PUBG gibi oyunlarda belli bir vakitten sonra daralan kısımlara da aşikarsınızdır. Oyuncuların çeşitli stratejiler üretmesine neden olan bu yerlerde, oyuncuların içine girmediği durumlarda ise öldürülebiliyor. Bu olay PUBG’de de aynı şekilde devam etmekte. Yaklaşık 1,5 milyonluk bir hileci gruba karşı bu oyunlarda, açığını bulmakta çok zor değil.

PUBG’a Bir Hile Daha Eklendi

Son 1-2 haftadır PUBG oyuncuları, halkanın dışında kalan ve ölmeyen hilecilerden dolayı bayağı bir şikayetçi… Reddit vb. milyonların iletişim kurduğu platformlarda, bu konu ile alakalı binlerce şikayet görebilirsiniz.

PUBG oyuncularından bir tanesi, son kişi olarak halkanın içinde yer alıyor fakat yine de oyunu kaybediyor. Bu durum ile alakalı Reddit’e konu açtı. Ancak işin enteresan tarafı, şikayet ettiği kişide aynı konu hakkında başka bir konu açtı. Hile yapan kişi bunun aslında bir glitch olduğunu söyledi. Aşağıda bulunan resimde, hilecinin kimseyi öldürmeden ve zarar vermeden defalarca birinci olduğu gözükmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Far Cry 5 Beklenenden Fazlasını Verecek başlıklı makalemizde aksiyon oyunu, Far Cry 5 ve far cry serisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*