PUBG Mobile Sürümü için Dev Güncelleme Geliyor!

Tüm dünyayı kasıp kavuran PUBG çılgınlığı son hız devam ediyor. Sürekli olarak güncellenen oyunda birçok farklı durum gözler önüne seriliyor. Grafik kapsamında sürekli iyileştirme güncellemeleri yapan geliştiriciler, bu kapsamda PUBG oyuncularının da oyuna bağlı kalmasını sağlıyor. Sürekli olarak farklı test aşamaları ile gündeme gelen oyun mobil sürüm içinde birçok farklı güncellemeler getirmektedir. Dünyanın en çok oynanılan oyunları arasında bulunan PUBG, geliştiriciler tarafından mobil sürüme yönelik harika özellik detayları aktarıyor. Birçok farklı özellik ve harika düzeyde yeni haritalar güncelleme ile kullanıcılarla buluşuyor.

PUBG Mobile Güncelleme

PUBG 0.5.0 Mobil güncelleme ile birlikte birçok farklı özelliği kullanıcılara sunmayı başaracak. Daha öncesinde de yaptığı güncellemeler ile yankı uyandıran geliştiriciler, yeni harita düzeneklerini oyuna dahil ediyor. Böylelikle daha fazla bağlantı düzeyinin oyun üzerinde kurulmasını isteyen geliştiriciler, haritalarla birlikte ekledikleri özelliklerle de farklılık sunmayı hedefliyor. Mobil versiyon kapsamında gelen güncelleme ile birlikte Miramar oyuna dahil edilmiş bulunuyor. Ek olarak daha farklı silahların da oyunda olduğunu söyleyelim. Bunun yanı sıra yeni araç ve diğer ekipmanlarda yenilenerek oyun içerisine dahil edilmiştir. Yeni harita düzeyine yönelik PUBG Mobil için Arcade modu her ne kadar aktif şekilde desteklenmese de ileriki dönemlerde gelecek olan yeni bir güncellemeyle birlikte bu durumun aşılacağı ümit ediliyor.

Hızlı Takım Özelliği Artık Aktif

Kullanıcıların istekleri arasında ilk sırada yer alan hızlı takım özelliği PUBG Mobil yeni güncelleme ile birlikte geliyor. Bu kapsamda oyun dahilinde olan kullanıcılar artık PUBG içerisinde kendilerine en yakın olan oyuncularla birlikte hızlı bir şekilde takım kurabiliyor. Hızlı takım modu sayesinde kısa sürede arkadaş edinerek takımınızı oluşturabiliyorsunuz. Yanınızda bulunan diğer kullanıcının 6 haneye sahip bir dijital kodun girilmesiyle birlikte otomatik olarak sizin takıma geçiş yapılması sağlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan GTA 5 Yeni Sürüm Paketi ile Geliyor! başlıklı makalemizde gta5 yeni sürüm ve gta5 yeni sürüm paketi hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*