PUBG Mobile’da Botlara Karşı mı Oynuyoruz?

PUBG Mobile’da Botlara Karşı mı Oynuyoruz?

 

Geçtiğimiz haftalarda ülkemizde de piyasaya çıkan PUBG oyunun mobil sürümü hakkında büyük olay yaratacak bir iddia ortaya çıktı. Bu iddiaya göre, oyunu botlara karşı oynuyoruz ve ayrıca mobil oyunu deneyen oyuncular, aynı ortak noktada buluşuyor olması yeni soru işaretlerini doğurur oldu.

Firma oyunda az oyuncu olması nedeni ile oyuncuları botlarla eşleştirme yapıyor. Daha sonra oyuncular, henüz ilk oyunları olmasına rağmen çok kolay bir şekilde birinci olunca şüphe duymaya başlamışlar. Bunun için farklı yöntemler denemeye başladılar. PUBG’nin yeni oyuncuların oyuna alışabilmesi ve bağlanabilmesi için böyle bir yolu tercih ettikleri tahmin ediliyor.

Fakat firmanın bu konuda resmi bir şey duyurmamış olması insanlar tarafından büyük tepki çekiyor. Dahası Fortnite’nin mobile çıkması, firmayı epeyce korkutmuş gibi gözüküyor. Ani bir kararla bir anda dünya çapında yayınlanmış olan oyunun içerisinde biraz eksik kalmış gibi görünmektedir.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Okami HD Oyun Tanıtımı başlıklı makalemizde Amaterasu, boss ve mob hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*