Pubg Oynuyanlar İçin Yararlı Siteler

Pubg Oynuyanlar İçin Yararlı Siteler

Merhabalar Teknopug takipçileri bugün sizlere PlayerUnknown’s Battlegrounds yani pubg oynuyanlar için yararlı siteleri göstereceğim. Oyuna yeni başlıyan veya kendini geliştirmek istiyen arkadaşlar için sizlere 5 adet site önericeğim. Önereceğim siteler sayesinde oyundaki bilginiz 2-3 katına çıkacaktır. Geçelim şimdi sitelere.

1- Pubg.Me

İlk olarak Pubg.Me sitesi ile başlıyalım. Siteden oyun ile ilgili birçok bilgi bulabiliriz. Oyuncularla ilgili neredeyse her bilgiyi görebiliyoruz. Oyuncuların istatistikleri, en fazla hasar veren oyuncular, en fazla oyunu kazanan oyuncuları görebiliriz ve silahları detaylıca inceleyebilirsiniz. Silahların vurdukları hasar değerlerini görebilirsiniz. Bunun için  hangi silahı kullanacağınızı siteden analiz ederek, silahlarınız seçerken size yardımcı olacaktır. Fakat kötü bir haberim var site İngilize. Tüm güncelleme notları, rehberlerde buradan ulaşabildiğiniz konular arasındadır.

2- Pubgdmgstats.com

Geldik Pubgdmgstats.com ne işe yarar bu site?

Siteye girdiğimizde bizi 2 asker oturmuş şekilde karşılıyor ve bu askerlerin üzerlerindede boşluklar mevcut. Silah, kask ve kalkanları askerler üzerinde bulunan boşluklara (weapon,helmet,armor)  koyarak karşıdakinin kafadan, vücüttan ne kadar hasar aldığını görebilirsiniz. Güçlü olanın kazananında üstünde tavuk işareti çıkıyor. Ayrıca allta bulunan preset bölümündende hızlı bir şekilde ayarlamalarıda yapabilirsiniz.

3- Pubgmap.io

Son olarak haritalarla ilgili bilgi vericek olan Pubgmap.io  sitesi  haritalar ve haritalarda ne bulunduğunu açıklayıcı bir şekilde gösteren bir sitedir. PlayerUnknown’s Battlegrounds ile ilgili bir çok harita bilgisi gösteren site var ama eminimki aralarında en iyi site bu. Sitede soldaki menüden araçların yerleri, arazi araçlarının yerleri, sahildeki teknelerin yerleri, item yoğunluğuna göre ganimet(silah kask v.s) ısı bölgelerini, uçak güzergahı çizme, güzergahdaki tüm araç ve ganimet  gibi bir çok özelliğini görebileceğimiz güzel bir sitedir.

 

Bir önceki yazımız olan Pubg İyi Oynama Taktikleri başlıklı makalemizde Pubg İyi Oynama Taktikleri ve pubg nasıl iyi oynanır hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*