PUBG Oyununa M4A4 ve İşaret Fişeği mi Geliyor?

2017 yılında yayınlandıktan sonra dünyanın en çok oynanan oyunu olan PUBG, uzunca bir süredir kaldıramadığı yoğunluktan dolayı optimizasyon sorunlarıyla başı bir hayli dertte. Bu durumu aşabilmek için oyunu oynayan oyuncularla sürekli bir geri bildirim içinde olan ve resmi forumunda oldukça sık konuşulan bu problem ile ilgili çözüm önerisi olarak yaz aylarında başlayacak yeni bir optimizasyon ayarlaması sonrasında çözeceklerini duyuran oyun ekibi bu sorundan önce birtakım yenilikleri oyuna eklemeyi planlıyorlar.

Hala milyonlarca oyuncuyu Beta sürümünde barındıran yapımcı ekip birçok sorun ile karşılaşmasına rağmen oyunun oynanış kolaylığı, mekanik yapısı ve görselleri sayesinde günümüzün en çok oynanan oyunu olma konusunda bir sıra oturmuş durumda. Hakkında herhangi resmi bir açıklama olmasa da sızdırılan görseller ve forumlarda dönen dedikodular sayesinde öğrendiğimiz bir takım yenilikleri sizinle paylaşacağız.

Sızdırılan bilgiler arasında öğrendiğimiz yeniliklerden en çok göze çarpanı altın kaplama M4A4 silah ve işaret fişeği oldu. Tabii bu durumda altın kaplama siyahtan daha çok ilgi ve dikkat çeken ayrıntı ise işaret fişeğinin kullanılabilecek olması gözlerden kaçmadı. Kullanım alanı ile ilgili birçok soru forumlarda soruldu. Bizim ekip olarak bu konu hakkında iki fikrimiz bulunuyor. İlk düşüncemiz işaret fişeğinin kullanımı sadece takım oyunlarında geçerli olup takım arkadaşına yer belirtmek için olabilir. Tabii bu durum kendi yerinizde belli edeceğiniz için pek sağlıklı durması da oyun dinamiklerini nasıl bir etki göstereceğini böyle bir güncelleme gelirse görebileceğiz. Diğer fikrimiz ise oyuna düşen drop kasaları çağırmak için olacaktır. İşaret fişeğini ateşlediğiniz zaman kasanın sizin olduğu bölgeye düşmesi gibi bir senaryodan geçiyor. Tabii ki tüm bu yenilikleri yayınlanacak olan yeni güncellemede göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan Asphalt 8: Airborne Güncellendi! başlıklı makalemizde Asphalt 8: Airborne, Fall Out Boy ve Gameloft hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*