Pubg Silah Dengelemesi Çalışmaları Başladı!

Pubg Silah Dengelemesi Çalışmaları Başladı!

PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricileri, oyun içinde düzenlemeler yapmaya tüm hızla devam ediyor. Yakında gelecek olan yeni Codename: Savage haritası, harita seçim özelliği ve birçok düzeltme için hazırlıklara başlayan geliştirici, silah ve eklentiler üzerinde çeşitli denge ayarlamaları yapacaklarını söylüyor.

PUBG geliştiricileri, tam olarak hangi silahların üzerinde düzenlemeler yapacağını tam olarak nasıl ayarlıyacağını açıklamadılar, silahlardaki denge ayarları ne denli olacağı az çok belli gibi. Bu değişikliğin en büyük sebebi ise PUBG Corporation’ın, mücadelenin tamamen adil bir ortamda gerçekleşmesini sağlamak ve belirli silahların diğerlerine göre “nesnel olarak daha iyi” olmadığını garanti etmek istemesidir.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunun geliştiricisinin Steam’de yaptığı açıklama şu şekilde: “Araştırmamıza göre, çoğu durumda yalnızca birkaç özel silah türü kullanılıyor. Hangi silahın kullanılacağına dair tercihin, sadece hangi silahın en güçlü olduğu değil, kişisel tercihlere ve belirli bir durumdaki etkinliğe dayalı olması gerektiğine inanıyoruz.”

Pubg Silah Dengelemesi
Pubg Silah Dengelemesi

Silahların Yanıda Silah Eklentileride Değişiyor!

Silahlarda yapılacak olan güç dengelemesinin yanında ise silahlarında eklerindede değişikliğe gidileceği belirtildi. Bu eklerinde ne tür bir değişiklik geçireceği belli değil yakın zamanda bununda kokusu çıkar.

Bu yenilikler kısa zaman içinde gelicektir. Tarihi tam belli olmasada yapılan açıklamaya göre bu tahmini çıkarıyoruz. İyi oyunlar..

 

Bir önceki yazımız olan Akıllı Telefon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*