PUBG Silah Sistemi Tamamen Değişiyor – Özelleştirilebilir Silahlar

Konumuz dahilinde sizlere yeni PUBG silah sistemi hakkında önemli bilgiler sunacağız. Son zamanlarda dünya genelinde oldukça rağbet gören PUBG, geçtiğimiz günlerde mobil sürümü ile dünya genelindeki hayranlarına sunumda bulundu. 30 milyon oyuncu kullanıcısına ulaşan dünyaca ünlü oyunun en çok merak edilen konusu ise silahlar. Konu üzerine sürekli olarak silahlar üzerindeki değişimlerin olup olmayacağı üzerineydi. Oyunun geliştiricileri test devresine sahip olan sunucular üzerinden yaptıkları değişim geliştirmeleri doğrultusunda oyuna yeni bir boyut kazandıracak dinamik bir yapı oluşturma yolunda. Henüz test aşamasında olan ve üzerinde hummalı bir çalışma sergileniyor. Bu testin kısa sürede tamamlanarak oyunculara tamamen açılacağı da gelen bilgiler arasında yer almakta.

100 Milyondan Fazla İndirme

PlayersUnkown’s Battlegrounds Mobile geçtiğimiz hafta yepyeni bir resmi versiyonu ile kullanıma sundu. Dünya genelinde 100 milyondan fazla indirme ile büyük bir yankı yaratmıştı. Az BUG ile bilgisayar sistemlerine yönelik de gelen mobil versiyonun en güzel yanı ise kullanıcıların akıllı telefon veya tabletleri üzerinden de oyuna dahil olması üzerinedir.

PUBG için Özel Olarak Geliştirilmiş Skill Silahlar Geliyor

Oyunu geliştiren ilgili firma tarafından test sunucularında bir özellik daha geliştiriliyor. Buna yönelik oyunun en can alıcı noktası olan silahlarda yeni skiller boy gösterecek. Edinilen bilgiye göre yeni bir düzenleme ile devreye aldığı özellik sayesinde oyun içerisindeki silahlar üzerinde daha fazla detay ve özelleştirmeler yer alacak. Bu özelleştirmeler içerisinde silahınıza istediğiniz rengi verebiliyorsunuz, ek olarak silah üzerinde dilediğiniz sembolleri de kullanabiliyorsunuz. Mobil versiyon için düzenleme de olan bu geliştirme ve özelleştirmeler kısa bir süre içerisinde bilgisayar versiyonu içinde gelecek olan güncelleme ile birlikte oyunculara sunulacak. Şuanda halen test aşamasında olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Tıpkı CS GO oyun serilerinde de silah ve skinler üzerine sistemin farklı değişimlere uğraması aynı bu oyun içinde geçerliliğini korumaktadır. Özellikle de yeni sürüm ile birlikte bug’larda yoğun oranda azalmanın görülmesi ilgi çekici yanlarından biri olarak karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Geliştirilmiş ve özelleştirilebilinen silah skillerin yanı sıra yeni güncelleme ile birlikte yeni bir loot box sistemiyle de geleceğini söylemekte fayda var. Test sunucularda yapılan düzenlemelerin ardından ortalama 2 hafta sonra ana sunuculara bu özellikler katılarak oyuncuların seçebilmesi sağlanacak.

Bir önceki yazımız olan Pubg Silah Skinleri Ve Skin Kasaları Geldi! başlıklı makalemizde pubg silah skini ve pubg silah skinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*