Pubg Silah Skinleri Ve Skin Kasaları Geldi!

Pubg Silah Skinleri Ve Skin Kasaları Geldi!

Silah Skinleri PlayerUnknown’s Battlegrounds’a geldi! Bugünki 8. güncelleme ile pubg silah skinleri geldi. Test sunucusunda yapılan deneme ile oyuncular 100.000 bp ve kasalar verildi.

Yeni silah kaplamalarını elde etmek için şanslı olmanız gerekecek. Bunları doğrudan satın alamayacaksınız. Skinleri elde etmenin tek yolu, haftalık rastgele sandık olan ücretli Triumph sandığı veya  bir Raider sandığıdır. Sandıklarda %20’lik düşme oranı vardır.

Raider sandığının kilidin açılması için bir anahtara ihtiyacı yoktur, ancak sandıktaki kaplamalar, yukarıdaki resimde görüldüğü gibi oldukça düşük bir düşüş oranına sahiptir.

Örneğin, S686 av tüfeği için Gold Plate kaplamasını (skin) istiyorsanız, bir Raider sandığına ihtiyacınız olacaktır. Bu sandığı açtığınızda, deri yüzde 0.0064 oranında düşme şansına sahip.

Triumph sandığındaki düşüş oranları çokda iyi değil, AKM için Glory cildi 0.16 oranında düştü ve Desert Digital M416 yüzde 1,3 oranında düşüş oranına sahip.

Mayıs Birinci Haftasına Kadar Giren Herkese SCAR-L Silah Skini Hediye

3 Mart 2017’de, Steam’de Erken Erişim ile kullanıcılara açıldık ve bir yılda dünyadaki en popüler oyunlardan biri haline geldik. Birinci yılımızı geride bırakmamızı kutlamak için bedava bir yıldönümü silah kozmetiği getirdik. #PUBG Mayıs Birinci Hafta Güncellemesi’ne kadar oyuna giren herkese “Birinci Yıl – SCAR-L” silah skini hediye edeceğiz.

Yani oyuna mayısın birinci haftasına kadar girene Scar-L silah skini bedava!

Bir önceki yazımız olan Süper Mario Odyssey Oyun Tanıtımı başlıklı makalemizde moon, odyssey ve power hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*